Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 29.03.2024, 07:49
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Законодавча база щодо інвалідів [241]
Законодавча база щодо інвалідів
1-й в світі масовий стрибок незрячих з парашутом, 2009 рік [7]
Перший в світі масовий стрибок незрячих з парашутом, 2009 рік
1-й фестиваль творчості інвалідів "Неспокій серця" [13]
1-й фестиваль творчості інвалідів "Неспокій серця"
Законодавчі акти [17]
Законодавчі акти, що стосуються працевлаштування та роботи інвалідів
Статті про ВГО ВППІ [29]
Статті, які розміщувались в массмедіа про нас та нами
Звіти про діяльність структурних одиниць [2]
Тут розміщені звіти про діяльність структурних одиниць ВГО ВППІ за роки їх існування
Статті наші [15]
Тут розміщені статті, створені членами ВГО ВУППІ

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Статті про ВГО ВППІ

Інформація про голову ГО ВГО ВППІ, Володимира Борисовича Петровського
Петровський Володимир Борисович
Народився в місті Бориспіль Київської області 23 грудня 1964 року. Втратив зір внаслідок важкої хвороби в 1966 році. Є інвалідом зору з дитинства
Закінчив Київську школу-інтернат № 4 в 1984 році. В 1984 році поступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на історичний факультет. Закінчив КНУ ім.. Шевченка в 1990 році з відзнакою, за фахом є істориком з правом викладання в школі.
В 1990 році поступив в аспірантуру Інституту історії Національної академії наук України, яку закінчив в 1994 році.
В 1995 році став президентом Київського міського благодійного фонду «Інтеграція». З 1998 по 2000 рік викладав історію і був директором Науково-освітнього навчально-культурологічного центру «Сполох», що здійснював інклюзивну освіту дітей з різними формами інвалідності.
В 2004 році став співзасновником і керівником ВГО «Всеукраїнська профспілка працездатних інвалідів».
1. Громадська діяльність:
- Починаючи з 2004 року очолює всеукраїнську громадську організацію інвалідів: до 27 жовтня 2014 року – ВГО «Всеукраїнська профспілка працездатних інвалідів», яка з 27 жовтня 2014 року, у відповідності до чинного законодавства України, була реорганізована і отримала назву Громадська організація «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів».
- Є членом громадських рад при Фонді соціального захисту інвалідів; Міністерстві соціальної політики України; Державній архітектурно-будівельній інспекції України,; Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації. В 2018 році був обраний головою Громадської ради при Фонді соціального страхування України
2. Спортивно-реабілітаційна діяльність:
- ініціатор і безпосередній учасник 3-х безпрецедентних акцій «Небо – для вільних» (масовий стрибок незрячих з парашутом у відкрите море без інструктора, 2009, 2011 та 2013 роки). Тричі особисто внесений до Книги рекордів України як учасник трьох стрибків з парашутом. 24 серпня 2009 року, вперше в історії України та в світовій історії, членами ВГО «Всеукраїнська профспілка працездатних інвалідів», інвалідами 1 групи по зору (незрячими) було здійснено груповий стрибок з парашутами на воду з висоти 350-400 м. Рекорд зафіксовано Книгою рекордів України, відправлено пакет документів для його фіксації Книгою рекордів Гіннеса. 24 серпня 2011 року, з нагоди 20-річчя Незалежності України, відбулася друга акція «Небо – для вільних», в ході якої незрячі парашутисти влаштували змагання в повітрі і здійснили в процесі змагання стрибок на точність, що було належним чином зафіксовано Книгою Рекордів України та Книгою Рекордів Гіннесса. В 2013 році члени організації подарували Україні в день її народження новий рекорд – третю акцію «Небо – для вільних», під час якої восьмеро незрячих стрибнули з парашутом у відкрите море поблизу м. Коктебель (АР Крим), без інструктора, перевершивши досягнення 2009 року, коли парашутистів було п`ятеро. Ці акції, приурочені до Дня Незалежності, тобто до дня народження нашої держави, сприяли підвищенню престижу нашої держави в світі та її міжнародного авторитету. За результатами акції 2013 року вперше в світовій історії, а також в історії України двоє незрячих людей, що не є професійними спортсменами, 24.08.2013 виконали норматив 3-го розряду з парашутного спорту. Одним з цих людей є Володимир Борисович Петровський. Внесений до Книги рекордів України вчетверте, як один з двох незрячих в світі, що отримали спортивний розряд з парашутного спорту після втрати зору (дипломи і посвідчення додаємо).
- ініціатор і безпосередній учасник акції «Море – для вільних» (незрячий дайвінг), 2010-2011 роки. Активно займався особисто і пропагував заняття дайвінгом для незрячих як дієвий засіб реабілітації.
- ініціатор і безпосередній учасник акції «Гори – для вільних» (навчання незрячих спуску на гірських лижах), Чернівецька область, 2010 рік.
- ініціатор і безпосередній учасник безпрецедентного самостійного підйому незрячих на фортецю Масада (держава Ізраїль, 2016 рік), що широко висвітлювався в російськомовній пресі Ізраїлю. Висвітлення цього заходу здійснювалося в тому числі і за підтримки Посольства держави Ізраїль в Україні.
- Автор ідеї і розробник проекту «Берег здоров`я» (перші в історії України наметові табори для осіб з інвалідністю), які діяли в АР Крим, починаючи з 2010 року по 2013 рік та займалися комплексною практичною реабілітацією, абілітацією та соціалізацією осіб з інвалідністю різних нозологій, в тому числі – засобами культури, мистецтва і туризму. За цю діяльність нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури і мистецтва АР Крим в 2010 та 2011 роках.
3. Культурно-реабілітаційна діяльність:
- Ініціатор створення і незмінний співголова журі Всеукраїнського (міжнародного) фестивалю творчості інвалідів «Неспокій серця». Розробник методики дистанційного оцінювання робіт учасників фестивалю. Учасниками фестивалю були не тільки громадяни України, але й представники інших держав, зокрема – Росії, Білорусі, Бельгії, країн Балтії тощо, що сприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої держави;
- знаний та відомий як в Україні, так і за її межами виконавець українських народних пісень і романсів, дослідник та виконавець радянської, російської та української авторської (бардівської) пісні; здійснює численні сольні виступи, в тому числі – для учасників бойових дій на сході України (один з останніх виступів – участь в концерті, присвяченому Дню захисника Вітчизни в КМДА, 13 жовтня 2016 року).
4. Науково-практична діяльність:
- Автор-розробник офіційно запатентованої програми «Вирішення проблеми працевлаштування інвалідів в невиробничій сфері: туризм, культура і мистецтво, сфера послуг» (Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 22078, видане Державним департаментом інтелектуальної власності 19.09.2007 року);
- Ініціатор, розробник і керівник проекту «Соціальний супровід – шлях до повноцінного життя», що втілювався в місті Києві в 2012 та 2013 році спільно з Київським міським центром зайнятості, а також працював в Харкові, Рівному, Донецьку та інших містах України. За участь в цьому проекті організація (і її керівник) була відзначена дипломом Київського міського центру зайнятості «Кращий роботодавець 2013 року».
- Починаючи з 2010 року є співорганізатором Тижня освіти дорослих України, який щорічно проходить в нашій державі під егідою ЮНЕСКО. Нагороджений численними дипломами Тижня освіти дорослих України (диплом за 2016 рік додається);
- Автор змін і доповнень до законодавчих та підзаконних актів з соціальної політики, освіти, культури, туризму. Неодноразовий учасник парламентських слухань Верховної Ради з соціальних питань (соціальна політика, працевлаштування, освіта, відшкодування втрачених вкладів).
5. Науково-дослідницька діяльність:
- Автор-розробник і безпосередній учасник програми «Моніторинг європейської доступності для осіб з інвалідністю та його практичне втілення в Україні». Проект діє з 2011 року і передбачає здійснення моніторингу доступності об`єктів гостинності (готелі та заклади харчування), транспортної та соціально-побутової інфраструктури, об`єктів історії і культури для осіб з інвалідністю по всій території Європи. Презентація проекту відбулася в ряді міністерств і державних служб України, в 2015 році презентацію здійснено на рівні 4-х районних адміністраціях міста Києва. До кінця року спільно з Громадською радою при КМДА презентацію буде проведено в усіх районах міста та її фінальну частину - в Київській міській державній адміністрації.
6. Міжнародна діяльність:
- Організатор і безпосередній учасник діяльності Всеукраїнського парламенту працездатних інвалідів і членів організації в процесі євроінтеграції України та розвитку міжнародної співпраці для популяризації держави Україна в Європі. Почесний член Європейської Асоціації наук з безпеки (Польща, Краків), єдиний в Україні серед незрячих. Нагороджений Дипломом «Недели образования взрослых-2012» за участь в Четвертому форумі Вищіх народних шкіл та Університетів третього віку Росії та України, учасник 2-го Міжнародного конгресу Українців (м. Львів, 2010 рік). Учасник численних творчих та мистецьких акцій, спрямованих на популяризацію України в європейському співтоваристві.
- Учасник проекту Інституту політичної освіти та Міжнародного фонду «Відродження» «Українська школа європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства» (2010 рік)
7. Відзнаки і нагороди:
- Єдиний інвалід по зору в Україні, нагороджений відзнакою «Почесний працівник туризму України» (посвідчення № 46 від 2007 року);
- Відзначений Подякою (2009 рік) та Почесною Грамотою (2010 рік) Міністерства соціальної політики України;
- Нагороджений подякою Київського міського голови, відзначений почесним званням «Дарничанин року» за перемогу в номінації «Соціальна робота» конкурсу «Дарничанин року - 2015» та медаллю «80 років Дарницькому району міста Києва» (2014 рік), грамотами і подяками Дарницької, Дніпровської та Деснянської РДА.
8. Автор численних статей на соціальну тематику, які публікуються в періодичних виданнях України. Лише в 2016 -2017 роках було році опубліковано 6 його аналітичних статей в тижневику «Дзеркало тижня», ще 3 – в 2018 році. Також є учасником радіо- та телепередач, присвячених різноманітним аспектам життєдіяльності людей з інвалідністю.
Категорія: Статті про ВГО ВППІ | Додав: vuppi (03.10.2018)
Переглядів: 454 | Теги: Петровський Володимир Борисович, інформація про керівника організаці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: