Вітаю Вас Гість!
Неділя, 29.01.2023, 05:03
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Законодавча база щодо інвалідів [241]
Законодавча база щодо інвалідів
1-й в світі масовий стрибок незрячих з парашутом, 2009 рік [7]
Перший в світі масовий стрибок незрячих з парашутом, 2009 рік
1-й фестиваль творчості інвалідів "Неспокій серця" [13]
1-й фестиваль творчості інвалідів "Неспокій серця"
Законодавчі акти [17]
Законодавчі акти, що стосуються працевлаштування та роботи інвалідів
Статті про ВГО ВППІ [29]
Статті, які розміщувались в массмедіа про нас та нами
Звіти про діяльність структурних одиниць [2]
Тут розміщені звіти про діяльність структурних одиниць ВГО ВППІ за роки їх існування
Статті наші [15]
Тут розміщені статті, створені членами ВГО ВУППІ

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » 1-й фестиваль творчості інвалідів "Неспокій серця"

Порядок денний на 11 та 12 вересня
Порядок денний на 11 вересня
1-ша половина дня
10:00 – гімн України
10:05 – 10:15 – виступ голови ВГО ВППІ, Петровського В.Б.
10:15 – 10:25 – виступ Болтівця С.І., професора, керівника Тижня освіти дорослих України
10:25 – 10:35 – виступ Віри Яківни Міщенко, м. Харків (1 місце в номінації «Виконавчі види мистецтва, підномінація «Естрадний вокал») 10: 35 – 10:45 – виступ представника Кабінету Міністрів України, М.Г. Анікіна
10:45 – 10:55 – театрально-концертна студія інвалідів «Добробут та Злагода» (1 місце в номінації «Театральне мистецтво», підномінація «Театр»)
10:55 – 11:05 – виступ Юрія Захаровича Андріївського, Федерація профспілок України
11:05 – 11:10 – виступ Катерини Бундаковської, керівника творчого колективу «Аріадна»
11:10 – 11:20 – Громадська організація «Сонячний промінь», театр «Сонячний промінь», візитка, сценка «Дві собаки», сценка «Вуличний трубач»
11:20 – 11:30 – Виступ Олександра Петровича Войтко, 3 місце в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Авторська пісня»
11:30- 11:40 - Вокальний дует «Срібні струни» УВП № 4 УТОС, м. Київ (дипломант в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Естрадний вокал»
11:40 – 11:50 – виступ Ніни Петрівни Літвінової, представника Росії на Тижні Освіти дорослих України – 11
11:50 – 12:00 – Виступ директора Інституту дерматології та косметології, представника Ольги Богомолець, Лариси Сергіївни Орехової
12:00 -12:10 - виступ Центру танцювального спорту «Україна» (1 місце в номінації «Театральне мистецтво»)
12:10 – 12:15 – виступ Анатолія Шпиля, «Голос Києва»
12:15 – 12:20 – Яковенко Тетяна Миколаївна (1 місце в номінації «Літературна творчість», підномінація «Проза»)
12:20 – 12:30 – шкільний театр «Шут гороховий» (м. Київ), дипломант в номінації «Театральне мистецтво»
12:30 – 12:35 – виступ представника Міністерства у справах сім`ї, молоді та спорту, Музики Ганни Станіславівни,
12:35 – 12:40 – виступ А. Куцої, представника Міністерства праці та соціальної політики України
12:40 – 12:45 – нагородження Ірини Харлампієвої (м. Одеса), 1 місце в номінації «
12: 45 – 13:00 – Народний вокально-інструментальний ансамбль «Столиця», м. Мінськ, Білорусь (1 місце в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Народна пісня»
13:00 – 14:00 – перерва на обід
2-га половина дня
14:00 – 14:10 – Інструментальний дует братів Валентина та Михайла Золотухіна (м. Луганськ), 1 місце в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Гра на музичних інструментах»
14:10 – 14:20 – Євгенія Печериця, м. Харків, 3 місце в номінації «Дитяча творчість», підномінація «Музика: колективи і окремі виконавці»
14:20 – 14:25 – Олександр Романов, Росія, 1 місце в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво», підномінація «Різьблення»)
14:25 – 14:30 – Світлана Арсентіївна Палюшок (м. Львів), дипломант в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»
14:30 – 14:40 – виступ Едуарда Драча, м. Київ (майстер-клас, кобза)
14: 40 – 14:50 – виступ гостя з Америки, Вільяма Кутастого
14:50 – 15:00 – виступ представника Школи сучасного кобзарства (м. Київ)
15:00 – 15:10 – Гальченко Катерина Василівна (Луганськ), дипломант в номінації «Театральне мистецтво», підномінація «Художнє слово»
15:10 – 15:20 – виступ і нагородження Миколи Криндача, дипломанта в номінації Літературна творчість, підномінація Поезія
15:20 – 15:30 – виступ Л.В. Саєвич, дипломанта в номінації Літературна творчість, підномінація Поезія
15:30 – 15:40 – виступ Лілії Саніної, дипломанта в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Естрадний вокал»
15:40 – 15:50 – виступ Н.Писаренко, Росія, 1 місце в номінації «Дитяча творчість», підномінація «Музика: колективи і окремі виконавці»)
15:50 – 16:00 Смоляков Едуард Ігоревич, спеціальний диплом в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Авторська пісня»
16:00 – 16:10 – дует «Веснянка» (Маріуполь), 3 місце в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Естрадний вокал»
16:10 – 16:20 – Ігор Жук, м. Київ. Авторська пісня, майстер-клас
16:20 – 16:30 – Гуска Ольга Іванівна, дипломант в номінації «Літературна творчість», підномінація «Поезія»
16:30 – 16:35 – Кецик Зиновія Василівна (дипломант в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво», підномінація «Вишивка) + ролик
16:35 – 16:45 – Народний колектив «Інструментальний дует «Сговор», м. Саратов, Росія, 3 місце в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Гра на музичних інструментах»
16:45 – 16:50 – Ірина Варлампієва, 1 місце в номінації «Моделювання і дизайн»
16:50 – 17:00 – Дмитренко Любов Федорівна (м. Євпаторія), 1 місце в номінації «Образотворче мистецтво»
17:00 – 17:15 - Бернацька Ірина Віталіївна, 1 місце в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Авторська пісня»
Завершення першого дня роботи заходу, поселення гостей з інших міст
Вечеря

12 вересня 2010 року (неділя)
1-ша половина дня
12:15 – 12:20 – Квартет Обухівського УВП УТОС, гімн України
12:20 – 12:25 – вступне слово В.Б. Петровського
12:20 – 12:30 – виступ Сергія Івановича Болтівця, ТОД -11
Виступ Анатолія Федоровича Колядіна
12:30 – 12:40 - Квартет Обухівського УВП УТОС, 2 місце в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Хоровий спів»
12:40 – 12:50 – Грицай Сергій Іванович
12:50 – 13:00 – Підлужний Степан Степанович (м. Львів), 2 місце в номінації «Театральне мистецтво», підномінація «Художнє слово»
13:00 – 13:10 – Берегута Олександра (м. Вінниця), 2 місце в номінації «Дитяча творчість», підномінація «Декоративно-ужиткове мистецтво», ролик
13:10- 13:25 – Олег Рубанський, майстер-клас, гітара
13:25 – 13:30 – Андрій Юлійович Молянов (м. Одеса), 3 місце в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво», підномінація «Бісероплетіння»
13:30 – 13:40 – Демченко Ганна Миколаївна, дипломант в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Естрадний вокал»
13:40- 13:50 – ролик про стрибки з парашутом
13:50 – 14:00 – Шанаєв Жорж Іванович, м. Київ, 3 місце в номінації «Образотворче мистецтво», підномінація «Графіка»
14:00 – 14:10 – Вокальний дует «Лілея», Львівська область
14:10 – 14:15 – Михайленко Сергій Васильович, 2 місце в номінації «+Декоративно-ужиткове мистецтво», підномінація «Різьблення» + ролик
14:15 – 14:20 - Сидоренко Світлана Вікторівна, 2 місце в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» + ролик
14:20 – 14:30 – Сінчук Олеся Володимирівна, дипломант в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Композиторська майстерність»
14:30 – 14:40 – Душина Олена Вікторівна (м. Новосибірськ, Росія), дипломант в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Естрадний вокал»
14:40 – 14:45 – Мельничук Станіслав (м. Рівне), дипломант в номінації «Дитяча творчість», підномінація «Образотворче мистецтво» + ролик
14:45 – 14:55 – Горовий Геннадій Володимирович (м. Обухів), 2 місце в номінації «Літературна творчість», підномінація «Поезія»
14:55 – 15:10 – Зразковий творчий хоровий колектив Міністерства освіти і науки України, 1 місце в номінації «Дитяча творчість», підномінація «Музика: колективи і окремі виконавці»
15:05 – 16:00 – обід
2-га половина дня
16:00 – 16:10– Ігор Волков (Білорусь), 2 місце в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Гра на музичних інструментах»
16:10 – 16:20 - Балазюк Сергій Леонідович (м. Донецьк), 2 місце в номінації «Театральне мистецтво», підномінація «Художнє слово»
16:20 – 16:30 – Ігор Кушнір, м. Київ, 2 місце в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Естрадний вокал»
16:30 – 16:40 – Кравченко Галина Михайлівна, 2 місце в номінації «Літературна творчість», підномінація «Поезія»
16:40 – 16:50 – Сіндєєва Катерина Вікторівна (м. Артемівськ), спеціальний диплом в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «Авторська пісня»
16:50 – 17:00 – Карпухіна Тамара Кирилівна, м. Кам`янець-Подільський, 3 місце в номінації «Літературна творчість», підномінація «Проза»
17:00 – 17:10 – Кость Іван Васильович (м. Самбір), дипломант в номінації «Виконавчі види мистецтва», підномінація «народна пісня»
17:05 – 17:15 – Ковалішина Алла Олександрівна (смт Петрове Кіровоградської області), 3 місце в номінації «Літературна творчість», підномінація «Поезія»
17:15 – 17:30 – Юрій Чайка (м. Харків), авторська пісня, майстер-клас
17:30 – 17:40 – Володимир Петровський, заключне слово
Закриття фінальної частини Фестивалю «Неспокій серця»
Категорія: 1-й фестиваль творчості інвалідів "Неспокій серця" | Додав: Moder (13.07.2012)
Переглядів: 729 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0