Вітаю Вас Гість!
Неділя, 29.01.2023, 05:41
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Законодавча база щодо інвалідів [241]
Законодавча база щодо інвалідів
1-й в світі масовий стрибок незрячих з парашутом, 2009 рік [7]
Перший в світі масовий стрибок незрячих з парашутом, 2009 рік
1-й фестиваль творчості інвалідів "Неспокій серця" [13]
1-й фестиваль творчості інвалідів "Неспокій серця"
Законодавчі акти [17]
Законодавчі акти, що стосуються працевлаштування та роботи інвалідів
Статті про ВГО ВППІ [29]
Статті, які розміщувались в массмедіа про нас та нами
Звіти про діяльність структурних одиниць [2]
Тут розміщені звіти про діяльність структурних одиниць ВГО ВППІ за роки їх існування
Статті наші [15]
Тут розміщені статті, створені членами ВГО ВУППІ

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » 1-й в світі масовий стрибок незрячих з парашутом, 2009 рік

Інформаційна довідка
Інформаційна довідка

З 24 серпня в м. Коктебель (АР Крим) відбулася акція світового та всеукраїнського значення, що проходила під гаслом «Небо – для вільних».

В цей день п`ятеро незрячих громадян України встановили світовий та всеукраїнський рекорд: перший в світі масовий стрибок незрячих з парашутом. Організацію і проведення заходу здійснила Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська профспілка працездатних інвалідів».
Учасниками цієї акції були голова ВГО «Всеукраїнська профспілка працездатних інвалідів», В.Б. Петровський (м. Київ), голова Волинської обласної профспілкової організації ВППІ, М.А. Мацько (м. Нововолинськ), член Харківської місцевої профспілкової організації ВППІ, В.А. Носков (м. Харків), члени Республіканської в АР Крим профспілкової організації ВППІ, Л. С. Кіраджиєв (Бахчисарай, АР Крим) та А.Г. Полюхович (Симферополь, АР Крим, єдина незряча жінка-парашутист). Головними організаторами, зусиллями яких була підготовлена і проведена на гідному рівні ця безпрецедентна акція, були член Київської місцевої профспілкової організації ВППІ, С.Ю.Петровська та директор КРЦ «Центр планерного спорту «Коктебель», Б.А. Небрєєв.
Цей всеукраїнський та світовий рекорд, який за своєю вагою дорівнює олімпійським, параолімпійським і іншим важливим перемогам світового суспільства, був широко висвітлений в вітчизняному і міжнародному теле- та медіа просторі та довів, що доля всіх громадян суспільства, як фізично здорових, так і фізично хворих, знаходиться в руках самих громадян, незважаючи на хворобу, біль, життєві труднощі тощо. І цей подвиг та приклад для громадян як українського, так і світового суспільства здійснили незрячі громадяни України. Рекорд, встановлений незрячими парашутистами був офіційно зафіксовано Книгою рекордів України, надано необхідний пакет документів для фіксації його Книгою рекордів Гіннеса.
Учасники заходу 22 серпня 2009 року побували в музеях міста Феодосія (Історичний музей, музей-квартира О.Гріна), 23 серпня на базі «Пара-Крим» (гора Климентієва поблизу м. Коктебель) було проведено підготовку незрячих парашутистів (вони відвідали музей парашутного та планерного спорту, познайомилися з парашутом, піднялися в небо на літаку). Значна увага приділялася відпрацюванню дій членів акції в будь-яких ситуаціях, в тому числі і в екстремальних. Підготовка проводилася надзвичайно ретельно, адже мова йшла про людське життя.
Всі учасники акції отримали посвідчення парашутиста, в якому засвідчено встановлений ними рекорд.
Категорія: 1-й в світі масовий стрибок незрячих з парашутом, 2009 рік | Додав: Moder (13.07.2012)
Переглядів: 447 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0