Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 21.05.2024, 12:55
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Законодавча база щодо інвалідів » Євро-2012 в Україні

Постанова кабміну від 21.10.2007
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 31 жовтня 2007 р. № 1295
Київ

Про затвердження Державної цільової програми
підготовки та проведення в Україні фінальної частини
чемпіонату Європи 2012 року з футболу
 
Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Державну цільову програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі — Програма), що додається.
2. Міністерству економіки за поданням Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, інших заінтересованих центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування включати визначені Програмою завдання, показники і заходи до розділів проекту Державної програми економічного і соціального розвитку України на відповідний рік.
3. Міністерству фінансів за поданням Міністерства економіки, Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, інших заінтересованих центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачити з урахуванням реальних можливостей кошти для виконання визначених Програмою завдань і заходів у відповідних бюджетних програмах.
4. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям разом з Міністерством економіки, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту і Федерацією футболу України розробити та затвердити у двомісячний строк галузеві і регіональні програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
5. Рекомендувати органам місцевого самоврядування мм. Дніпропетровська, Донецька, Києва, Львова, Одеси, Харкова разом з Міністерством економіки, Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту і Федерацією футболу України розробити та затвердити у двомісячний строк міські програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
6. Міністерству економіки разом з Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту, Національним агентством з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу і Федерацією футболу України забезпечувати координацію розроблення програм відповідно до пунктів 4 і 5 цієї постанови.
7. Міністерству економіки разом із заінтересованими центральними та місцевими органами виконавчої влади розробити та подати до 31 березня 2008 р. на розгляд Кабінету Міністрів України проект Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу”.
8. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям починаючи з 2008 року надсилати Міністерству економіки щокварталу до 10 числа наступного місяця інформацію про стан виконання визначених Програмою завдань і заходів для її узагальнення та подання до 20 числа Кабінетові Міністрів України.

Прем’єр-міністр України                                                 В. ЯНУКОВИЧ
Категорія: Євро-2012 в Україні | Додав: Moder (10.07.2012)
Переглядів: 595 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0