Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 21.05.2024, 12:45
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Законодавча база щодо інвалідів » Євро-2012 в Україні

Про затвердження програми Євро 2012
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2008 р. № 107
Київ

Про затвердження Державної цільової програми
підготовки та проведення в Україні фінальної частини
чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Державну цільову програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі — Програма), що додається.
2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям за погодженням з Міністерством економіки, Національним агентством з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі — Агентство) та за участю Федерації футболу України привести у двотижневий строк завдання, показники і заходи відповідних галузевих і регіональних програм у відповідність з основними завданнями, показниками і заходами Програми.
3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування мм. Дніпропетровська, Донецька, Києва, Львова, Одеси і Харкова за погодженням з Міністерством економіки і Агентством та за участю Федерації футболу України привести у двотижневий строк завдання, показники і заходи відповідних міських цільових програм у відповідність з основними завданнями, показниками і заходами Програми.
4. Міністерству економіки за поданням Агентства, інших заінтересованих центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування включити визначені Програмою основні завдання, показники і заходи до відповідних розділів проекту Державної програми економічного і соціального розвитку України на відповідний рік.
5. Міністерству фінансів за поданням Міністерства економіки, Агентства, інших заінтересованих центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачити з урахуванням реальних можливостей кошти для виконання визначених Програмою основних завдань і заходів у відповідних бюджетних програмах.
6. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:
у двомісячний строк за участю Агентства розробити і затвердити узгоджені плани підготовки конкретних об’єктів (стадіони, аеропорти, готелі, заклади охорони здоров’я, культури і мистецтва тощо) з помісячними строками виконання;
у двотижневий строк після затвердження Державного бюджету України на відповідний рік розробити і затвердити щорічні деталізовані плани виконання завдань і заходів галузевих і регіональних програм з помісячними строками виконання.
7. Рекомендувати органам місцевого самоврядування мм. Дніпропетровська, Донецька, Києва, Львова, Одеси і Харкова:
у двомісячний строк за участю Агентства розробити і затвердити узгоджені плани підготовки конкретних об’єктів (стадіони, аеропорти, готелі, заклади охорони здоров’я, культури і мистецтва тощо) з помісячними строками виконання;
у двотижневий строк після затвердження міських бюджетів на відповідний рік розробити і затвердити щорічні деталізовані плани виконання завдань і заходів відповідних міських цільових програм з помісячними строками виконання.
8. Агентству у місячний строк після затвердження Державного бюджету України на відповідний рік розробити і подати на розгляд Кабінету Міністрів України щорічний комплексний план заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
9. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 р. № 1295 "Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу” (Офіційний вісник України, 2007 р., № 86, ст. 3149).

Прем’єр-міністр України                                            Ю. ТИМОШЕНКО
Категорія: Євро-2012 в Україні | Додав: Moder (10.07.2012)
Переглядів: 479 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0