Вітаю Вас Гість!
Четвер, 18.04.2024, 07:25
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Січень » 21

            Громадська організація «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» (ГО ВГО ВППІ) має честь запросити всіх бажаючих на концерт, присвячений прийняттю Четвертого універсалу Української Центральної Ради, яким 09 січня (22 січня за новим стилем) 1918 року Українську народну республіку було проголошено «самостійною, ні від кого не залежною, вільною суверенною державою українського народу». Під час концерту будуть виконані такі пісні, як «Шануймось, панове», «Горнусь до тебе, Україно», «Віє вітер» та інші пісні національно-патріотичного змісту

        Сольний концерт голови ГО ВГО ВППІ, Володимира Борисовича Петровського, «Шлях до Свободи» відбудеться в Українському фонді культури 24 січня 2017 року  (вівторок) за адресою: м. Київ, вул. Липська, буд. 16, а ... Читати далі »

Переглядів: 374 | Додав: Kuratornet | Дата: 21.01.2017 | Коментарі (0)

Першою культурно-мистецькою подією 2017 року стало відкриття виставки Галереї студії  творчості інвалідів "Ми духом незламні" (керівник Ж.І. Шанаєв) ВГО "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів", яка вже восьмий рік поспіль гордо носить високе звання "Народний аматорський колектив.

18 січня 2017 року в приміщенні Музею видатних діячів української культури (м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 97) відкрилася виставка творів 9-ти самобутніх художників, що є членами цієї Галереї. Під час відкриття виставки були також презентовані такі унікальні видання, як "Нартіада" (народний осетинський епос) та "Буквар для дітей з вадами зору". Що ж об`єднує ці, такі різні, книги? Їх ілюстратором є художник-графік, лауреат літературної премії ім. І. Нечуя-Левицького, Жорж Іванович Шанаєв.

Всі картини учасників виставки є різними за стилем і рівнем майстерності, але вони заслуговують на те, щоб бути побаченими. Виставка триватиме ... Читати далі »

Переглядів: 381 | Додав: Kuratornet | Дата: 21.01.2017 | Коментарі (0)

17 грудня 2017 року в приміщенні Центру родинних садиб (м. Київ) відбулася презентація поетичної збірки Олесі Сінчук, надзвичайно обдарованої людини, однієї з переможців Першого Всеукраїнського недержавного фестивалю творчості інвалідів "Неспокій серця", яка приємно вразила всіх присутніх майстерною грою на сопілці. І от тепер - поетична збірка, до того ж - не перша. Що тут скажеш: ця неординарна  людина дійсно талановита в усьому! Хочеться лишень подякувати пані Олесі за запрошення та гостинність і побажати їй нових підкорених вершин!

Переглядів: 431 | Додав: Kuratornet | Дата: 21.01.2017 | Коментарі (0)

12 грудня 2016 року в приміщенні та за підтримки Солом`янської в місті Києві державної адміністрації та Громадської ради при Солом`янській РДА, ГО "Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів" провела круглий стіл, присвячений проблемам безбар`єрності міста Києва. В ході заходу були продемонстровані власні фотоматеріали ГО ВГО ВППІ "Моніторинг європейської доступності" та широко обговорено стан  безбар`єрності в Солом`янському районі м. Києва, а також шляхи побудови безбар`єрного середовища в місті Києві.

Переглядів: 321 | Додав: Kuratornet | Дата: 21.01.2017 | Коментарі (0)

01 жовтня 2016 року в газеті "Дзеркало тижня" було опубліковано статтю В.Б. Петровського "Соціальні реформи: невігластво, популізм чи цинічний злочин?"

Розміщуємо тут початок статті:

Порівнюючи теоретичні й практичні стандарти в царині соціальної політики європейського співтовариства з неконтрольованим (чи, може, навпаки?) соціальним хаосом в Україні, навряд чи в когось виникає сумнів, що соціальної політики як цілісного комплексу в нашій країні не існує. Насумніше, що високопосадовці, так і не зрозумівши її особливостей, у кращому разі нічого не змінили, а в гіршому (як в останні роки) — довели до зубожіння "і мертвих, і живих, і ненароджених". І при цьому вони за свої діяння не розплачуються політичним небуттям, навпаки — йдуть на підвищення в уряді або й надалі передають "передовий досвід" у парламенті. Докладний аналіз усього масиву соціальної політики України не вкладається в рамки цієї публікації. Проте на окр ... Читати далі »

Переглядів: 378 | Додав: Kuratornet | Дата: 21.01.2017 | Коментарі (0)

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

 «Незрячі в Україні: їх становище та реальні потреби в українських реаліях»

(11.11.2016, м. Київ, Національне агентство «Укрінформ»)

Учасники круглого столу, що відбувся у приміщенні Національного агентства «Укрінформ» (м. Київ) 11 листопада 2016 року за участю представників громадськості та органів виконавчої влади, окремих фахівців з обмеженими інвалідністю фізичними можливостями, деяких засобів масової інформації, за результатами обговорення нижчезазначених тем дійшли згоди щодо наступних висновків та пропозицій.

      З метою подолання ситуації, що склалася, учасники круглого столу звертаються до органів влади:

  1. До Президента України - з проханням важелями, доступними найвищій посадовій особі України, переконати Каб ... Читати далі »
Переглядів: 369 | Додав: Kuratornet | Дата: 21.01.2017 | Коментарі (0)

11 листопада  2016 року ГО «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» (ВГО ВППІ)    провела в приміщенні Укрінформу круглий стіл на тему   «Незрячі в Україні: їх становище та реальні потреби в українських реаліях», присвячений Міжнародному дню незрячих, який щорічно відзначається 13 листопада.

Під час заходу були розглянуті наступні питання:

  1. Права і свободи незрячих в Україні: теорія і практика
  2. Достатній життєвий рівень та соціальний захист інвалідів по зору в контексті українських реалій
  3. Потреби пільгового проїзду інвалідів по зору в умовах тотального фінансового зубожіння.
  4. Індивідуальна мобільність осіб з інвалідністю по зору.
  5. Вільний доступ інвалідів по зору до інформації.
  6. Перспективи абілітації та реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями.
  7. Робота та зайнятість осіб ... Читати далі »
Переглядів: 449 | Додав: Kuratornet | Дата: 21.01.2017 | Коментарі (0)

В листопаді 2016 року в місті Обухові Київської області вже вкотре пройшов Поетичний рушник для осіб з інвалідністю, який незмінно організовує і проводить голова Київської обласної організації ВГО ВППІ, талановитий поет і прозаїк, член Спілки письменників України, Геннадій Горовий. Біля поетичного рушника зібралися митці з різних куточків України, як знані, так і початківці.

Побажаємо їм натхнення і творчих успіхів!

Переглядів: 395 | Додав: Kuratornet | Дата: 21.01.2017 | Коментарі (0)

14 жовтня 2016 року в Київській міській державній адміністрації відбувся концерт з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці для учасників АТО. В цьому концерті взяв участь голова ВГО ВППІ, Володимир Борисович Петровський, який з великим успіхом виконав для воїнів АТО кілька пісень національно-патріотичного спрямування.

Переглядів: 339 | Додав: Kuratornet | Дата: 21.01.2017 | Коментарі (0)

11 вересня 2016 року відбулася Практична складова (концерт) Творчої літературно-поетичної майстерні "Кастальський ключ". Захід проходив в Національному музеї Тараса Шевченка. Користуючись нагодою, хочу висловити щиру подяку директору музею, Дмитру Васильовичу Стусу, а також Старшому науковому співробітнику музею, Анастасії Лацюзі за гостинність і всебічну допомогу, надані ГО ВГО "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів" в організації і проведенні заходу.

Святковий концерт за багаторічною традицією відкрив XVII Тиждень освіти дорослих в Україні, який щорічно проходить під егідою ЮНЕСКО.

Метою проведення заходу було:

- продемонструвати суспільству в Україні здібності, талант і творчий потенціал значної частини громадян цього суспільства - інвалідів, від яких досі суспільство було штучно відмежоване;

- наочно продемонструвати інвалідам, що їхня доля, їхнє майбутнє в їх власних руках;

- сприяти підвищенню самовмотивован ... Читати далі »

Переглядів: 363 | Додав: Kuratornet | Дата: 21.01.2017 | Коментарі (0)