Вітаю Вас Гість!
Четвер, 18.04.2024, 05:17
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Березень » 29
Сьогодні за посиланням: https://m.glavnoe.ua/news/n337885 нами було знайдено ось такий матеріал.
"Льготы на проезд в Харькове монетизироваться не будут
29 марта 2018 09:13
Монетизация льгот на проезд, согласно принятому постановлению Кабинета Министров Украины «Об установлении государственных социальных нормативов в сфере транспортного обслуживания», в Харькове проводиться не будет.
Об этом сообщил заместитель Харьковского городского головы по вопросам инфраструктуры города Евгений Водовозов. По его словам, постановление является не обязательным, а рекомендательным. При этом монетизация льгот осуществляется за средства органов местного самоуправления.
«В постановлении четко сказано, что органы местного самоуправления могут предоставлять льготу как в виде компенсации ее в денежном эквиваленте, так и в физическом виде. Город Харьков на сегодняшний день не рассматривает вопрос монетизации льгот, и мы оставляем льготу на проезд в физическом виде», - отмет ... Читати далі »
Переглядів: 318 | Додав: vuppi | Дата: 29.03.2018 | Коментарі (0)

22 березня 2018 року на VII сесії Запорізької обласної ради, згідно Розпорядження Голови обласної ради Григорія Самардака «за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну та бездоганну викладацьку діяльність, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у процес соціальної інтеграції та створення безбар’єрного простору в Запорізькому регіоні для незрячих людей»Голові Запорізької обласної організації ВГО«Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів», Доктору психологічних наук, професору Запорізького національного університету, заслуженому працівнику освіти України Євгенію Анатолійовичу Клопоті було вручено високу відзнаку – орден «За заслуги перед запорізьким краєм» IIІ ступеня.
ГО ВГО "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів" щиро вітає Євгенія Анатолійовича Клопоту з вагомою почесною відзнакою й гідним поцінуванням його невтомної праці на благо рідного краю. Ця відзнака є визнанням його досягнень не лише як громадського діяча і, водночас, як на ... Читати далі »
Переглядів: 323 | Додав: vuppi | Дата: 29.03.2018 | Коментарі (0)

Керівником Дніпропетровської обласної організації ВГО "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів", С.І. Кириченком, була створена електронна петиція "Клопотання про зупинення Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» № 197 від 14 березня 2018 року з одночасним зверненням Президента до Конституційного Суду України щодо її конституційності", яка оприлюднена на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України, і розпочався збір підписів на її підтримку.
Якщо по суті, то 14 березня 2018 року урядом було прийнято Постанову під назвою "Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах", яка, по суті, позбавляє пільгові категорії громадян України права на пересування. Тобто замість безкоштовного проїзду, ... Читати далі »
Переглядів: 340 | Додав: vuppi | Дата: 29.03.2018 | Коментарі (0)

Кілька днів тому наша організація отримала відповідь Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Україні на звернення щодо запланованої (і на той час ще не ухваленої) Постанови про так звану "монетизацію пільг". Цей лист визнає, що така проблема дійсно існує і підтверджує, що на певних територіях України пільги не відшкодовуються. Таким чином, проблема, яку ми піднімаємо, є своєчасною, актуальною і важливою. Викладаємо цей лист на розгляд широкого загалу
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 352 | Додав: vuppi | Дата: 29.03.2018 | Коментарі (0)