Вітаю Вас Гість!
Четвер, 30.03.2023, 20:50
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2021 » Серпень » 08
07 серпня 2021 року відбувся інклюзивний культурно-мистецький захід, присвячений 30-ти річчю Незалежності України. Організаторами ації були Київський міський благодійний фонд "Інтеграція", ГО "Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю", ВП "Печерська місцева (районна в місті Києві) організація ВГО "Всеукраїнський парламент працездатних осіб з інвалідністю".
В рамках заходу були представлені проекти організаторів цієї культурно-мистецької акції, перебіг якої докладніше буде висвітлений мною в подальших публікаціях.
Зараз хочу лише наголосити на тому, що в рамках заходу була здійснена презентація збірки "Зіркові казки» (упорядник ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю», видана за підтримки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), виданої з ініціативи ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»:
Видавцем книги є ТОВ «Видавництво «Саміт-книга». Підготовку й адаптацію ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 80 | Додав: vuppi | Дата: 08.08.2021 | Коментарі (0)

04 серпня 2021 року відбулося друге засідання Комісії з питань економічної політики, підприємництва, інвестицій, соціальної та трудової політики, доступності та захисту прав маломобільних груп населення, людей з інвалідністю, громадського бюджету та міжнародного співробітництва Громадської ради при Печерській РДА, головою якої з липня 2021 року є голова ГО ВГО ВППІ, Володимир Борисович Петровський. Комісія зібралася в повному складі. На порядку денному засідання було 2 питання: 1. Обговорення Плану роботи Комісії на 2021 рік; 2. Різне.
Члени Комісії також обмінялися думками щодо поточних питань її діяльності та подальших перспектив роботи. По першому питанню, згідно пропозицій, які, в процесі жвавого обговорення, надавали всі учасники засідання, було ухвалено наступне рішення, яке, водночас, є планом роботи Комісії на поточний, 2021 рік:
1. Звернутися до Голови Печерської РДА з листом щодо надання 2-х останніх протоколів засідань Комітету забезпечення доступу осіб з інвал ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 94 | Додав: vuppi | Дата: 08.08.2021 | Коментарі (0)