Вітаю Вас Гість!
Четвер, 01.12.2022, 07:01
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Липень » 16 » До уваги номінантів фестивалю творчості інвалідів"Неспокій серця"
14:54
До уваги номінантів фестивалю творчості інвалідів"Неспокій серця"
Шановні номінанти фестивалю «Неспокій серця»!
Звертаємо вашу увагу на деякі аспекти, пов`язані з поданням робіт на фестиваль.
Пакет документів має бути надісланий (за поштовим штемпелем) до 31 серпня 2011 року
Особливу увагу слід звернути на наявність в наданому пакеті документів дисків з відеоматеріалом, на підставі якого журі буде оцінювати Ваші творчі досягнення. Без відеоматеріалів, як і без інших документів, передбачених умовами конкурсу, заявка розглядатися не буде.
Відеоматеріал складається з:
- інформації номінанта про себе (прізвище, ім`я, по батькові, вік, місце проживання, інформація про характер інвалідності, творчий шлях або творчі плани, досягнення, мрії);
- для номінацій «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Художня творчість» тощо - фрагментарна демонстрація творчого процесу інваліда (тобто як вишиває, малює, фотографує тощо);
- демонстрації творчості, відповідно до номінації (гра на музичних інструментах, спів, декламація віршів, акторська майстерність, фотовиставка робіт і творів тощо).
- Для номінацій для номінацій «Літературна творчість» та «Наукова творчість» тексти подаються в друкованому варіанті (не більше 24 сторінок формату А-4, 14 кегль) та електронному варіанті на жорсткому носії (DVD або CD- диск).
Надіслані матеріали не повертаються та не рецензуються.
Оргкомітет рекомендує учасникам, що приймають участь в номінації «Виконавчі види мистецтва» (авторська пісня; академічний, народний, естрадний вокал; хорові колективи тощо) демонструвати власні досягнення в супроводі «живого» інструменту (фортепіано, гітара, баян тощо), а не під фонограму. Забороняється використання фонограм, в яких бек-вокальні партії дублюють партію соліста.
В разі, якщо у журі виникнуть додаткові питання, члени журі залишають за собою право додаткового особистого спілкування з номінантом.
Фестиваль проходитиме наступним чином:
1 етап: подання робіт з 01 червня по 31 серпня 2011 року
2 етап: на підставі відеоматеріалу працює журі фестивалю: з 01 вересня по 31 жовтня (орієнтовно)
3 етап: переможці (1,2, 3 місця та дипломанти) будуть запрошені до участі в фінальній частині фестивалю, яка відбудеться напередодні Дня інваліда (тобто до 03 грудня 2011 року).
Переглядів: 1168 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: