Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 03.10.2022, 15:18
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2021 » Грудень » 30 » Засідання Громадської ради при КМДА
14:00
Засідання Громадської ради при КМДА
24 грудня 2021 року відбулося засідання Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Докладніше про порядок денний цього заходу можна дізнатися з офіційного сайту КМДА, тому зупинюся лише на деяких деталях.
Участь в цьому засіданні Громадської ради взяв директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк, який привітав членів Громадської ради при КМДА з наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим та побажав їм плідної роботи в новому 2022 році.
В рамках Порядку денного учасники засідання розглянули питання щодо внесення змін та доповнень до Регламенту Громадської ради, ратифікації «Меморандуму про партнерство та співпрацю» Громадської ради при КМДА і міжфракційної депутатської групи "Люди", щодо пропозицій до Орієнтовного плану консультацій з громадськістю КМДА, про порядок здійснення Громадською радою громадського моніторингу міських цільових програм, а також інші.
Одне з питань, які розглядалися на засіданні, була підтримка резолюції Форуму «Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістовне наповнення Національної стратегії безбар’єрності України», який ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю» спільно з Громадською радою при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводила 03 грудня 2021 року, в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ». Нагадаю, що ця резолюція з деякими поправками вже була підтримана на засіданні Комітету, який я очолюю, 14 грудня 2021 року (чому була присвячена одна з моїх попередніх публікацій).
Публікую витяг з протоколу, який був прийнятий Громадською радою та пропозицію, дотичну до доповіді Комітету з питань охорони здоров’я, соціальної політики, тимчасово переміщених осіб та учасників бойових дій, яка також була прийнята Громадською радою
1. Обрати Петровського Володимира Борисовича уповноваженим Громадської ради з питань людей з інвалідністю
2. Розглянути можливість створення Громадського комітету моніторингу, оцінки і контролю за дотриманням прав людей з інвалідністю в місті Києві та у разі його створення звернутись до Київського міського голови з проханням про фінансування новоствореного комітету з Київського міського бюджету.
3. Звернутися до Київського міського голови з проханням порушити клопотання перед Верховною Радою України щодо відхилення законопроектів (№5651 від 11.06.2021 і 3-х альтернативних законопроектів (№№5651-1, 5651-2, 5651-3) стосовно так званої монетизації пільг для людей з інвалідністю та інших пільгових категорій населення. та розпочати спільно з органами влади, об’єднаннями громадян, громадськими радами тощо розробку нового законопроекту, який буде погоджений всіма, без виключення, названими суб’єктами, з метою подальшого ухвалення Верховною Радою України саме цього законопроекту. - Запропонувати Уповноваженому Громадської ради по зв’язкам з Верховною Радою України, щоб він зі свого боку звернувся з тим же клопотанням до Верховної Ради України з аналогічним клопотанням.
4. Звернутися до Київського міського голови щодо надання фінансування за рахунок коштів міського бюджету єдиному в Україні професійному ляльковому театру, працівниками якого є люди з інвалідністю, переважно незрячі, в рамках Театрально-концертної студії інвалідів «Добробут та злагода», а також Театру людей з проблемами слуху Українського товариства глухих, які в результаті пандемії «COVID-19» опинилися на межі зникнення.
5. Звернутися до Київського міського голови щодо повернення пільги на оренду приміщень для громадських організацій людей з інвалідністю в розмірі 1 гривні на рік, а також я щодо надання приміщення для розташування реабілітаційного центру за адресою: бульвар Лесі Українки 28, де вперше в Україні і місті Києві зокрема буде здійснюватися реабілітація людей з інвалідністю засобами культури, мистецтва, туризму, просвіти.
6. Звернутися до Київського міського голови щодо сприяння поверненню і запровадженню в місті Києві послуги служби супроводу людей з інвалідністю за рахунок коштів київського міського бюджету.
7. Звернутися до Київського міського голови з проханням офіційно звернутися до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України з пропозицію законодавчо гарантувати сплату податків до державного бюджету з коштів, які надходять до бюджету міста Києва у вигляді податків та зборів, не більше, ніж 10% від загальної суми надходжень.
8. Звернутися до Київської міської ради та КМДА з пропозицією щодо спільної розробки Київрадою, КМДА, Громадською радою при КМДА, об’єднаннями громадян міста Києва пакету міських соціальних гарантій для киян, узгодити термін розробки такого пакету і прийняти означений пакет соціальних гарантій Київрадою у вигляді офіційного документу, що діє на рівні міста Києва.
.
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 177 | Додав: vuppi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: