Вітаю Вас Гість!
Неділя, 19.05.2024, 08:23
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2021 » Квітень » 18
17 квітня 2021 року Вінницька обласна організація оприлюднила відкритий лист до перших осіб нашої держави. Хочу висловити свою думку з приводу проблем, які назріли в УТОС:
Чи потребує коментарів красномовне звернення відчаю? Хіба, щоб показати, що байдужість влади в Україні до людей з інвалідністю, в тому числі - до незрячих, ще остаточно їх не згубила, вони продовжують боротися за власну людську гідність. І будуть це робити, відповідно до прав, гарантованих їм Конституцією України і нормами міжнародного права.
Вакханалія в УТОСі відбувається вже не одне десятиріччя. Порушуючи і засади демократії і Верховенство права, бо відчувають безкарність, будучи однією з ланок загального шабашу інвалідної імперії, яку десятиліття очолює Представник президента з питань людей з інвалідністю в Україні. І це страшніше, ніж радянсько-олігархічний устрій в державі, бо фізично здорові люди можуть і виходять на демонстрації, майдани, революції.
Люди ж з інвалідністю, в силу стану здо ... Читати далі »
Переглядів: 168 | Додав: vuppi | Дата: 18.04.2021 | Коментарі (0)

26 та 30 березня ц.р. я опублікував інформацію про підготовку та видання збірки «Зіркові казки» збірки, здійснені ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю» за фінансової підтримки Київської міської державної адміністрації в особі Департаменту суспільних комунікацій, спільно з ГО «Право вибору» та його ПОГ «СоцІнтел» (м. Харків), а також повної двотомної версії збірки під назвою «Зіркові казки на дитячих долоньках, ініціаторами і виконавцями підготовки якої були ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю», ГО «Право вибору» та його ПОГ «СоцІнтел» (м. Харків). Наприкінці допису я повідомляв, що цей проєкт ще не добіг свого кінця і пообіцяв в майбутньому поінформувати про його продовження.
Проєкт продовжується презентацією цього унікального видання для Харківської гімназії імені В.Г. Короленка, проведеної 15.04.2021 року. Нарешті чудова книга розпочала свою мандрівку до тих, кому вона конче потрібна – до дітей з вадами зору та їх батькі ... Читати далі »
Переглядів: 128 | Додав: vuppi | Дата: 18.04.2021 | Коментарі (0)