Вітаю Вас Гість!
Неділя, 28.05.2023, 07:04
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2021 » Вересень » 19
15 вересня 2021 року відбулося засідання Громадської ради при Печерській в місті Києві РДА, що проходило як в звичайному форматі, так і в режимі ZOOM-відеоконференції, а також за участі керівництва й служб Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, мешканців та активістів району.
Основними питаннями, що обговорювалися на засіданні, були: затвердження плану роботи Громадської ради до кінця року, доопрацьованих назв та персонального складу всіх 8 комісій ГромРади за напрямками роботи та порядку залучення експертів ГромРади, антикорупційна експертиза розпорядження районної влади та проблемні питання від мешканців району, які надходять на адресу Громадської ради.
Результатом названих процесів стала зміна назви Комісії, очолюваною В.Б. Петровським, яка тепер має назву Комісія з питань соціальної та трудової політики, охорони здоров’я та медичного забезпечення, доступності та захисту прав маломобільних груп населення. Персональний склад Комісії лишився без змін. ... Читати далі »
Переглядів: 85 | Додав: vuppi | Дата: 19.09.2021 | Коментарі (0)

14 вересня 2021 року в Спеціальній бібліотеці імені Т.Г. Шевченка Львівського осередку УТОС відбулася презентація книжок, виданих за ініціативи ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»:
1. "Зіркові казки» (упорядник ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю», видано за підтримки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
2. «Зіркові казки на дитячих долоньках», в 2-х томах (упорядник ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»),
видавцем котрих було ТОВ «Видавництво «Саміт-книга». Підготовку й адаптацію збірок рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, а також їх друк було здійснено ПОГ «Соцінтел» Громадської організації «Право вибору» (м. Харків, керівник – Валентина Бутенко).
В книжках зібрані чудові казки українських авторів:
1. Тетяни Череп-Пероганич «Як Андрійко з козаком Мамаєм Україною мандрували»;
2. Інни Ковальчук «Оберіг»;
3. Геннадія Горово ... Читати далі »
Переглядів: 86 | Додав: vuppi | Дата: 19.09.2021 | Коментарі (0)