Вітаю Вас Гість!
Неділя, 19.05.2024, 07:59
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2021 » Грудень » 03
Під час Форуму «Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістовне наповнення Національної стратегії безбар’єрності України», який відбувся 03 грудня 2021 року в приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ» були презентовані книги, видані за принципами універсального дизайну:
1. "Зіркові казки» (упорядник ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю», видано за підтримки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
2. «Зіркові казки на дитячих долоньках», в 2-х томах (упорядник ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»),
видавцем котрих було ТОВ «Видавництво «Саміт-книга». Підготовку й адаптацію збірок рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, а також їх друк було здійснено ПОГ «Соцінтел» Громадської організації «Право вибору» (м. Харків, керівник – Валентина Бутенко).
Збірки видано з дотриманням принципів універсального дизайну.
В книжках ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 459 | Додав: vuppi | Дата: 03.12.2021 | Коментарі (0)

Під час Форуму «Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістовне наповнення Національної стратегії безбар’єрності України», який відбувся 03 грудня 2021 року в приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ», Дмитро Рубан, перший заступник Директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА, вручив очолюваній мною організації ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю» сертифікат від Департаменту. Цей сертифікат є запорукою того, що ГО ВГО КМП ПОІ є партнером Київської міської державної адміністрації в побудові суспільного діалогу, запровадженні європейських практик суспільної комунікації та реалізації ключових пріоритетів розвитку столиці.
Врученням сертифікату було закріплено співпрацю між ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю та Департаментом суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації, що буде спрямована на розбудову громадянського суспільства та безбар’єрного серед ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 195 | Додав: vuppi | Дата: 03.12.2021 | Коментарі (0)

03 грудня 2021 року в приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ» Громадська рада при Київській міській державній адміністрації спільно з Громадською організацією «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю» провела Форум, приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю на тему: «Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістовне наповнення Національної стратегії безбар’єрності України».
Під час заходу були розглянуті наступні питання:
1. Соціальна політика в контексті доступності (вулична доступність, доступнісь об’єктів та інфраструктури)
2. Реабілітаційна доступність до медичної сфери
3. Інформаційне забезпечення: освіта та працевлаштування
4. Рівність та правовий захист.
В заході взяли участь представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людей з інвалідністю, профільних структурних одиниць КМДА, зокрема – Департаменту суспільних комунікацій, Управління туризм ... Читати далі »
Переглядів: 181 | Додав: vuppi | Дата: 03.12.2021 | Коментарі (0)