Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 21.05.2024, 12:38
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2022 » Грудень » 02
1 грудня 2022 року в рамках лекції-демонстрації «Григорій Сковорода: премудрість простоти», приуроченої до 300-річчя від дня народження українського філософа, що відбулася Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (вул. Набережно-Хрещатицька,1, конференц-зал), були презентовані дві книги, видані з нагоди пам’ятної дати.
Перша з них «Григорій Сковорода. Премудрість простоти», авторами якої є Володимир та Світлана Петровські, була видана видавництвом «САМІТ-КНИГА» (директор видавництва Іван Миколайович Степурін) на виробничих потужностях Харківського ПОГ «Соцінтел» Громадської організації «Право вибору» (керівник – Валентина Антонівна Бутенко). Книга складається з двох статей: «ТОЙ, ЧИЯ СОВІСТЬ ЯК ЧИСТИЙ КРИШТАЛЬ. Коврайський період Григорія Сковороди» та «Григорій Сковорода. Премудрість простоти» і містить цікаві факти з біографії видатного українського філософа та просвітителя, а також досліджує деякі аспекти філософської спадщини Григорія Савича».
Друге вида ... Читати далі »
Переглядів: 74 | Додав: vuppi | Дата: 02.12.2022 | Коментарі (0)

1 грудня 2022 року о 13:00 в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (вул. Набережно-Хрещатицька,1, конференц-зал) відбулася фотопрезентація «Григорій Сковорода: премудрість простоти», приурочена до 300-річчя від дня народження українського філософа.
Автор презентації – історик, культуролог, мистецтвознавець, Заслужений працівник культури України Світлана Петровська. Захід проходив під егідою ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів». Ініціатор проєкту та співавтор презентації – голова ГО ВГО ВППІ, історик Володимир Петровський.
Учасники фотопрезентації в віртуальній формі відвідали найцікавіші музеї та місця України, пов’язані з життям всесвітньовідомого українського філософа-мандрівника, педагога, поета, богослова, філософські та педагогічні ідеї якого мали значний вплив на сучасників й донині високо цінуються в усьому світі.
Принагідно нагадаю, що, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 04.11.2020 р. № 973-ІХ «Про відзна ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 72 | Додав: vuppi | Дата: 02.12.2022 | Коментарі (0)