Вітаю Вас Гість!
Четвер, 18.04.2024, 04:38
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2021 » Березень » 27 » Книга, видана за принципами універсального дизайну
15:53
Книга, видана за принципами універсального дизайну
Шановні колеги! Цією публікацією хочу повідомити всіх зацікавлених членів громадянського суспільства, в першу чергу – людей з вадами зору, що за результатами обопільно плідної співпраці ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю», Департамент суспільних комунікацій КМДА суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації, видавництва «Саміт-книга» та ПОГ «СоцІнтел» Громадської організації «Право вибору» (м. Харків) в грудні 2020 року побачила світ збірка «Зіркові казки».
В силу низки причин організаційного характеру та форс-мажорних обставин не лише загальнонаціонального значення, ми до недавнього часу не мали можливості донести її до цільової аудиторії. Це насправді унікальне видання, адже вперше в Україні і саме книга дитячих казок була видана за прийнятими міжнародними стандартами, з дотриманням принципів універсального дизайну. Казки надруковані збільшеним плоскодрукованим шрифтом та шрифтом Брайля, ілюстровані як звичайними кольоровими, так і тактильними малюнками. Перші екземпляри казок вже направлені в і в спеціалізовані бібліотеки для людей з вадами зору, і в бібліотеки для пересічних читачів.
По завершенні карантину ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю», спільно з партнерами по створенню цього видання проведе низку презентацій з метою максимально широкого ознайомлення дітей, батьків, представників органів влади, громадянського суспільства безпосередньо з даною книгою і з проектом. Проект, безперечно, буде продовжувати знайомити маленьких читачів з найкращими творами вітчизняних авторів, надрукованими за принципами універсального дизайну для всіх, хто зацікавлений пізнати неосяжний світ літератури, в тому числі – тих, у кого зір відсутній, та тих, хто має ослаблений зір.
Чекайте на нові публікації…
Переглядів: 163 | Додав: vuppi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: