Вітаю Вас Гість!
Четвер, 30.03.2023, 21:22
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Липень » 23
21 липня 2019 року ВП "Печерська місцева (районна в місті Києві) організація ВГО ВППІ провела другий з заходів, запланованих на 2019 рік за фінансової підтримки Київського міського бюджету - Просвітницько-реабілітаційний захід «Екскурсія для членів організації «На Печерських пагорбах». Під час екскурсії її учасники пройшли від стадіону імені Лобановського до станції метро "Арсенальна". Вони дізналися про історію київського парку "Шато-де-Флер" та історію будівництва Стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського, побували біля Маріїнського палацу та дізналися, чому генерала Ватутина було поховано саме в Києві, а також про те, якої помилки припустилися автори "Пам'ятника гарматі" і пам'ятник яким історичним особам колись стояв на її місці. Екскурсія була надзвичайно цікавою та змістовною. Від імені всіх екскурсантів висловлюємо щиру подяку адміністрації Печерського в місті Києві району, яка в 2019 році підтримала запропонований ВП ПМО ВППІ в місті Києві проект реабілітації людей з вадами ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 160 | Додав: vuppi | Дата: 23.07.2019 | Коментарі (0)

Продовжуємо публікацію статті В.Б. Петровського
Частина 2

"Про результати засідання Київського міського комітету доступності (далі – Комітет). Ще одне питання, якому, на мою думку, слід приділити трохи уваги – це питання про створення комунального підприємства, (питання № 3 Порядку денного). Я, нажаль, не знайомий з членом Комітету доступності, який ще на першому його засіданні виступив з ініціативою щодо створення комунального підприємства, підпорядкованого Департаменту комунальної політики, одним з напрямків діяльності якого буде проведення аудиту доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. І навіть не можу сказати, чи це представник громадськості, чи представник органів влади. Автор цієї ідеї, вірогідно, розумів, яке підприємство і з якими функціональними правами та обов’язками він пропонує створити, оскільки на першому засіданні Комітету, в квітні 2019 року, він отримав до ... Читати далі »
Переглядів: 188 | Додав: vuppi | Дата: 23.07.2019 | Коментарі (0)

03 липня 2019 року відбулося чергове засідання Київського міського комітету доступності, членом якого є голова ГО ВГО ВППІ, Володимир Борисович Петровський. Нижче публікуємо його роздуми за підсумками цього заходу.
Частина перша
"03 липня 2019 року відбулося чергове засідання Київського міського комітету доступності. Докладну інформацію щодо порядку денного цього заходу всі зацікавлені зможуть знайти в офіційних джерелах. Я ж, як і завжди, хотів би прокоментувати окремі питання, що, як на мою думку, варті уваги. Загалом, це засідання було ординарним, оскільки воно практично повністю було присвячене виконанню попередніх доручень, даних представникам органів виконавчої влади міста Києва.
Однак насправді захід виявився дуже показовим за результатами і промовистим для тих, хто вміє чути й аналізувати. Мені можуть зауважити, особливо ті, хто був присутній на засіданні, що це не так, адже на ньому не було прийнято жодного неординарного рішення. Дійсно, не було, та й не м ... Читати далі »
Переглядів: 153 | Додав: vuppi | Дата: 23.07.2019 | Коментарі (0)

14 липня 2019 року ВП "Печерська місцева (районна в місті Києві) організація ВГО ВППІ провела перший з заходів, запланованих на 2019 рік за фінансової підтримки Київського міського бюджету - Просвітницько-реабілітаційний захід «Екскурсія для членів організації «Київ літературний». Під час екскурсії її учасники побували біля будинку Проні Прокопівни та дізналися, як знімався фільм "За двома зайцями" і хто був реальними прототипами його героїв, дізналися про київський період життя Михайла Булгакова та ранній період творчості Павла Тичини, а також багато інших цікавинок, про які не згадували підручники літератури. Захід тривав три академічні години, але пролетів, як єдина мить. Хочемо подякувати від імені всіх екскурсантів київській міській владі та адміністрації Печерського в місті Києві району, яка в 2019 році підтримала запропонований проект реабілітації людей з вадами зору засобами культури і мистецтва.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 154 | Додав: vuppi | Дата: 23.07.2019 | Коментарі (0)