Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 03.10.2022, 14:15
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
Одинадцятий раз розстилається на Обухівщині "Поетичний рушник", фестиваль-конкурс, який організовує та проводить голова Київської обласної організації ВГО ВППІ, письменник, журналіст і громадський діяч Геннадій Горовий, спільно з Обухівською міською радою.
Нижче розміщую живий репортаж Геннадія з місця події
"І знову свято…
1 грудня 2021 року відбувся фінал одинадцятого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Поетичний рушник”. Аби не ризикувати життям і здоров’ям учасників, організаторами заходу Обухівською міською радою й відділом культури, національностей та релігій Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області було прийнято непросте рішення – провести цьогорічний захід в онлайн-форматі. Адже шанс захворіти на один із штамів COVID-19 нині доволі високий.
Захід тривав майже дві години. Дві години свята рим, поетичних образів, несподіваних творчих ідей, а ще усмішок, теплих слів і гарного настрою. Не забули нікого: твори фіналістів, які з певн ... Читати далі »
Переглядів: 110 | Додав: vuppi | Дата: 14.12.2021 | Коментарі (0)

03 грудня 2021 року в приміщенні Київської міської державної адміністрації (КМДА) відбулася зустріч мера міста Києва, Віталія Володимировича Кличка, з представниками громадських організацій, які опікуються проблемами людей з інвалідністю. На цій зустрічі був присутній і голова ГО «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів», Володимир Борисович Петровський
Порядок денний заходу був наступним:
1. Виступ мера міста Києва, Віталія Володимировича Кличка
2. Нагородження керівників та активу ГО, які займаються вирішенням проблем людей з інвалідністю в місті Києва
3. Виступи представників громадських організацій перед мером міста Києва
По другому питанню порядку денногоз величезною приємністю повідомляємо про те, що «за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю та високий професіоналізм» подякою мера Києва було відзначено Олександра Петров ... Читати далі »
Переглядів: 118 | Додав: vuppi | Дата: 04.12.2021 | Коментарі (0)

Під час Форуму «Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістовне наповнення Національної стратегії безбар’єрності України», який відбувся 03 грудня 2021 року в приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ» були презентовані книги, видані за принципами універсального дизайну:
1. "Зіркові казки» (упорядник ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю», видано за підтримки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
2. «Зіркові казки на дитячих долоньках», в 2-х томах (упорядник ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»),
видавцем котрих було ТОВ «Видавництво «Саміт-книга». Підготовку й адаптацію збірок рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, а також їх друк було здійснено ПОГ «Соцінтел» Громадської організації «Право вибору» (м. Харків, керівник – Валентина Бутенко).
Збірки видано з дотриманням принципів універсального дизайну.
В книжках ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 378 | Додав: vuppi | Дата: 03.12.2021 | Коментарі (0)

Під час Форуму «Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістовне наповнення Національної стратегії безбар’єрності України», який відбувся 03 грудня 2021 року в приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ», Дмитро Рубан, перший заступник Директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА, вручив очолюваній мною організації ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю» сертифікат від Департаменту. Цей сертифікат є запорукою того, що ГО ВГО КМП ПОІ є партнером Київської міської державної адміністрації в побудові суспільного діалогу, запровадженні європейських практик суспільної комунікації та реалізації ключових пріоритетів розвитку столиці.
Врученням сертифікату було закріплено співпрацю між ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю та Департаментом суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації, що буде спрямована на розбудову громадянського суспільства та безбар’єрного серед ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 114 | Додав: vuppi | Дата: 03.12.2021 | Коментарі (0)

03 грудня 2021 року в приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ» Громадська рада при Київській міській державній адміністрації спільно з Громадською організацією «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю» провела Форум, приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю на тему: «Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістовне наповнення Національної стратегії безбар’єрності України».
Під час заходу були розглянуті наступні питання:
1. Соціальна політика в контексті доступності (вулична доступність, доступнісь об’єктів та інфраструктури)
2. Реабілітаційна доступність до медичної сфери
3. Інформаційне забезпечення: освіта та працевлаштування
4. Рівність та правовий захист.
В заході взяли участь представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людей з інвалідністю, профільних структурних одиниць КМДА, зокрема – Департаменту суспільних комунікацій, Управління туризм ... Читати далі »
Переглядів: 104 | Додав: vuppi | Дата: 03.12.2021 | Коментарі (0)

Дорогі друзі, шановні колеги та партнери! ПРЕС-РЕЛІЗ
03 грудня 2021 року з 09:00 до 11:00 в приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ» Громадська рада при Київській міській державній адміністрації спільно з Громадською організацією «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю» проводить форум, приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю в приміщенні Київської міської державної адміністрації на тему: «Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістовне наповнення Національної стратегії безбар’єрності України».
Під час заходу будуть розглянуті наступні питання:
1. Соціальна політика в контексті доступності (вулична доступність, доступнісь об’єктів та інфраструктури)
2. Реабілітаційна доступність до медичної сфери
3. Інформаційне забезпечення: освіта та працевлаштування
4. Рівність та правовий захист.
До участі в заході запрошені представники профільних структурних одиниць ... Читати далі »
Переглядів: 105 | Додав: vuppi | Дата: 01.12.2021 | Коментарі (0)

В цьому році в рамках проекту «Надання комплексних освітньо-просвітницьких реабілітаційних послуг засобами культури і мистецтва людям з інвалідністю зору», наша організація провела надзвичайно цікаву лекцію «Палаци і парки України», в якій розповідалося про найцікавіші палаци та паркові ансамблі нашої держави.
Історія визначних замків та палаців України, більшість яких на сьогодні перебуває в напівзруйнованому стані, зацікавила нас і спонукала до подальшого дослідження цієї теми. В її розвиток ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» провів цікавий інклюзивний захід, який, в свою чергу, є частиною проекту «Унікальна Україна». Саме він і привів нас в маловідому місцевість України, до унікальниого палацу поміщиків Валевських в Гощі, побудованого в стилі шале - альпійського будиночка з фахверковим фасадом і мансардним поверхом).
Але спочатку, напевне, потрібно хоч трохи розповісти власне про Гощу, районний центр в Рівненській області. Ця місцевість вперше зга ... Читати далі »
Переглядів: 134 | Додав: vuppi | Дата: 02.10.2021 | Коментарі (0)

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
Шановний пане Президенте, Володимире Олександровичу!
До Вас звертається Всеукраїнська громадська організація, Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів та її голова, Володимир Петровський. У Верховній раді України розпочинається фінальна частина реалізації спецоперації від імені держави проти незахищених верств населення: так званої «монетизації пільг». А саме розгляд проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо пільг з проїзду та деяких інших пільг №5651 та похідних від нього (№№ 5651-1, 5651-2, 5651-3), кінцевою метою яких (це лише перший крок) є позбавлення пільг на проїзд представників незахищених категорій населення: літніх людей, чорнобильців, захисників Незалежності України, людей з інвалідністю.
Розуміючи, що за браком часу (хотілося б вірити, що не бажання, бо я вже неодноразово звертався до Вас з цього приводу, але відповіді так і не отримав), Ви не маєте змоги читати великі листи, розпочну з гол ... Читати далі »
Переглядів: 64 | Додав: vuppi | Дата: 26.09.2021 | Коментарі (0)

14 вересня 2021 року в Львівській спеціальній щколі № 100 (директор Ірина Ярославівна Костецька) було презентовано книгу "Зіркові казки», видану за ініціативи ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» та за фінансової підтримки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), видавцем якої було ТОВ «Видавництво «Саміт-книга». Підготовку й адаптацію збірок рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, а також друк книги було здійснено ПОГ «Соцінтел» Громадської організації «Право вибору» (м. Харків, керівник – Валентина Бутенко).
Цього разу «Зіркові казки» оселилися в чудовій, щойно відремонтованій, бібліотеці, в якій приємно пахне фарбою та новими книжками, а дизайн задовольнить найвибагливіший смак. В ній багато яскравих книжок, надрукованих як звичайним ширфтом, так і шрифтом Брайля, серед яких ми побачили і видання «Зіркові казки або Історії, що допомагають вірити та жити», з якого розпочався проект «Зіркові казки». Одразу ж книга «по ... Читати далі »
Переглядів: 57 | Додав: vuppi | Дата: 20.09.2021 | Коментарі (0)

15 вересня 2021 року відбулося засідання Громадської ради при Печерській в місті Києві РДА, що проходило як в звичайному форматі, так і в режимі ZOOM-відеоконференції, а також за участі керівництва й служб Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, мешканців та активістів району.
Основними питаннями, що обговорювалися на засіданні, були: затвердження плану роботи Громадської ради до кінця року, доопрацьованих назв та персонального складу всіх 8 комісій ГромРади за напрямками роботи та порядку залучення експертів ГромРади, антикорупційна експертиза розпорядження районної влади та проблемні питання від мешканців району, які надходять на адресу Громадської ради.
Результатом названих процесів стала зміна назви Комісії, очолюваною В.Б. Петровським, яка тепер має назву Комісія з питань соціальної та трудової політики, охорони здоров’я та медичного забезпечення, доступності та захисту прав маломобільних груп населення. Персональний склад Комісії лишився без змін. ... Читати далі »
Переглядів: 53 | Додав: vuppi | Дата: 19.09.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 43 44 »