Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 03.10.2022, 14:28
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
14 вересня 2021 року в Спеціальній бібліотеці імені Т.Г. Шевченка Львівського осередку УТОС відбулася презентація книжок, виданих за ініціативи ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»:
1. "Зіркові казки» (упорядник ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю», видано за підтримки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
2. «Зіркові казки на дитячих долоньках», в 2-х томах (упорядник ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»),
видавцем котрих було ТОВ «Видавництво «Саміт-книга». Підготовку й адаптацію збірок рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, а також їх друк було здійснено ПОГ «Соцінтел» Громадської організації «Право вибору» (м. Харків, керівник – Валентина Бутенко).
В книжках зібрані чудові казки українських авторів:
1. Тетяни Череп-Пероганич «Як Андрійко з козаком Мамаєм Україною мандрували»;
2. Інни Ковальчук «Оберіг»;
3. Геннадія Горово ... Читати далі »
Переглядів: 60 | Додав: vuppi | Дата: 19.09.2021 | Коментарі (0)

Пісня "Київський вальс" ("Знову цвітуть каштани", слова Андрія Малишка, музика Платона Майбороди) у виконанні голови ГО ВГО ВППІ, Володимира Борисовича Петровського, що прозвучала у дворі будинку Робітників Літератури (Роліту) під час урочистостей з нагоди відкриття пам'ятної дошки, присвяченої творцям української літератури ХХ століття, які мешкали в цьому будинку. Захід відбувся 12 вересня 2021 року в рамках ХХ11-го Міжнародного "Тижня освіти дорослих" ЮНЕСКО.
Переглянути пісню можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=RP3TF2kWZ-4
Переглядів: 58 | Додав: vuppi | Дата: 17.09.2021 | Коментарі (0)

11 вересня 2021 року відбувся концерт "Українська історія словами пісні". Цим концертом відкрився ХХ11 Тиждень освіти дорослих України, який щорічно проходить в нашій державі з 11 по 18 вересня під егідою ЮНЕСКО. Захід розпочався з "Пісні Мойсея" (слова і музика Ігоря Жука) у виконанні голови ГО ВГО "Всеукраїнський парламент працездатних інвалілдів" Володимира Борисовича Петровського.
24 серпня 2021 року Україна відзначила 30-ту річницю Незалежності. Нажаль, реальної незалежності, не лише як держави, а й, що наприкріше, в свідомості переважної більшості громадян, досі не існує. Мойсей 40 років водив іудеїв по пустелі, і зовсім не тому, що заблукав в ній. Десь, в дорозі до справжньої свободи, заблукало й українське суспільство разом з державою. І скільки років нам ходити по умовній пустелі, залежить в першу чергу від нас самих. Пісня Ігоря Жука - це не зовсім бібілійний сюжет. Ця пісня про нас з вами. Тож вслухайтеся в слова й замисліться над ними. Бо, щоб зробити правильний вибі ... Читати далі »
Переглядів: 63 | Додав: vuppi | Дата: 17.09.2021 | Коментарі (0)

Сьогодні, 8 вересня 2021 року, ГО «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» офіційно презентує початок власного проекту «Альманах слави української історії». Окремі публікації з цього циклу були вже представлені раніше, однак сьогодні ми розпочинаємо втілювати цю ідею, як цілісний проект.
Не лише в Радянському союзі, політику якого зрозуміти і пояснити нескладно, а й впродовж десятирічь існування незалежної України штучно культивувалася думку про бідну, беззахисну сиротину-Україну, яку хто хотів, той і шарпав пробігаючи. Нібито вся її історія - то суцільна бідося, поразки, невдачі і втрати, аж доки над нею не засяяло світле російське сонце.
В цьому винна не лише політика нашого сумнозвісного сусіда, але й власна недолуга державна політика і незнання історії власного народу та суспільства. Протягом своєї більш ніж півторатисячолітньої історії, якою власне, не можуть похизуватися ані Росія, ані сотні інших країн, український нар ... Читати далі »
Переглядів: 61 | Додав: vuppi | Дата: 08.09.2021 | Коментарі (0)

Цією статтею ГО "Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів" започатковує свій новий проект "Невигадана історія України, написана поколіннями наших предків".
Полтавський інститут шляхетних дівчат
Все життя, скільки я себе пам’ятаю, я знала про те, що моя бабуся, Ксенія Іванівна Сапсай, навчалась в Полтавському інституті шляхетних дівчат. І пишалася цим. Шкода, що бабуся встигла розповісти мені зовсім небагато: мені було лише шість років, коли вона пішла у засвіти.
Вже потім, від тата дізналася, що бабуся Ксеня вільно розмовляла й читала французькою мовою, трохи гірше володіла німецькою (через Першу світову війну вивченню німецької мови приділяли менше уваги). Неабияких успіхів в оволодінні іноземними мовами досягали дуже просто – в певні дні навчального тижня викладання велося французькою чи німецькою мовами, цими ж мовами дівчата мусили розмовляти й між собою, і, якщо викладачі чули від панянок хоч одне слово російською, ... Читати далі »
Переглядів: 69 | Додав: vuppi | Дата: 06.09.2021 | Коментарі (0)

11 серпня 2021 року в рамках літературно-мистецького заходу, що проходив в Центральній бібліотеці Печерського району міста Києва імені М.Є. Салтикова-Щедрина, ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю» провела унікальну (без перебільшення) творчу зустріч «Український романс: краще з кращого». В чому ж полягає унікальність цього заходу?
Насамперед, в тому, що чи не вперше в ньому було простежено історію та розвиток українського романсу в динаміці, починаючи з пісень, створених народом, продовжуючи романсом кінця Х1Х – початку ХХ століть і, через український романс ХХ століття, до сучасних творів, написаних в цьому жанрі. Власне кажучи, українські пісні за звучанням, за поєднанням змісту та мелодії, є класичним романсом, тобто «невеликим за обсягом віршем та музичниом твором для сольного співу з інструментальним акомпанементом», переважно ліричного змісту.
Чи не найбільше українських романсів присвячено темі кохання. Глибоко індивідуальне й інтимне по ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 81 | Додав: vuppi | Дата: 16.08.2021 | Коментарі (0)

11 серпня 2021 року в Центральній бібліотеці Печерського району імені М.Є Салтикова-Щедрина ВП «Печерська місцева (районна в місті Києві) організація ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» провела планову лекцію «Легенди нашого міста». Лекція була присвячена легендам та віруванням киян дохристиянського періоду і, в першу чергу, була зорієнтована на знання свого коріння, витоків слов’янських легенд та вірувань. Наводимо лише невеличкий фрагмент цієї авторської лекції для тих, хто з різних причин не зміг відвідати наш захід:
«Зазвичай в сучасній уяві історія починається з запровадження християнства. Що ж стосується більш давніх часів, то ми кажемо, що це було за часів «дикунства та поклоніння ідолам». А надто – зараз, коли до нашого життя повертається величезний пласт православної культури. І часом доводиться чути, що релігія, гідна називатися релігією, з'явилася у нас тільки після прийняття християнства - тисячу років тому. А до цього, мовляв, були хіба що варварсь ... Читати далі »
Переглядів: 71 | Додав: vuppi | Дата: 11.08.2021 | Коментарі (0)

11 серпня 2021 року центральній бібліотеці Печерського району міста Києва імені М.Є. Салтикова-Щедрина була проведена презентація збірки "Зіркові казки» (упорядник ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю», видана за підтримки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), виданої з ініціативи ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»:
Видавцем книги є ТОВ «Видавництво «Саміт-книга». Підготовку й адаптацію збірок рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, а також їх друк здійснило ПОГ «Соцінтел» Громадської організації «Право вибору» (м. Харків, керівник – Валентина Бутенко).
По завершенні презентації книга «Зіркові казки» була вручена директору Центральної бібліотеки Печерського району міста Києва, Олені Анатоліївні Чулаєвській і започаткувала підбірку книжок для людей з вадами зору цієї бібліотеки.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 47 | Додав: vuppi | Дата: 11.08.2021 | Коментарі (0)

07 серпня 2021 року відбувся інклюзивний культурно-мистецький захід, присвячений 30-ти річчю Незалежності України. Організаторами ації були Київський міський благодійний фонд "Інтеграція", ГО "Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю", ВП "Печерська місцева (районна в місті Києві) організація ВГО "Всеукраїнський парламент працездатних осіб з інвалідністю".
В рамках заходу були представлені проекти організаторів цієї культурно-мистецької акції, перебіг якої докладніше буде висвітлений мною в подальших публікаціях.
Зараз хочу лише наголосити на тому, що в рамках заходу була здійснена презентація збірки "Зіркові казки» (упорядник ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю», видана за підтримки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), виданої з ініціативи ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»:
Видавцем книги є ТОВ «Видавництво «Саміт-книга». Підготовку й адаптацію ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 55 | Додав: vuppi | Дата: 08.08.2021 | Коментарі (0)

04 серпня 2021 року відбулося друге засідання Комісії з питань економічної політики, підприємництва, інвестицій, соціальної та трудової політики, доступності та захисту прав маломобільних груп населення, людей з інвалідністю, громадського бюджету та міжнародного співробітництва Громадської ради при Печерській РДА, головою якої з липня 2021 року є голова ГО ВГО ВППІ, Володимир Борисович Петровський. Комісія зібралася в повному складі. На порядку денному засідання було 2 питання: 1. Обговорення Плану роботи Комісії на 2021 рік; 2. Різне.
Члени Комісії також обмінялися думками щодо поточних питань її діяльності та подальших перспектив роботи. По першому питанню, згідно пропозицій, які, в процесі жвавого обговорення, надавали всі учасники засідання, було ухвалено наступне рішення, яке, водночас, є планом роботи Комісії на поточний, 2021 рік:
1. Звернутися до Голови Печерської РДА з листом щодо надання 2-х останніх протоколів засідань Комітету забезпечення доступу осіб з інвал ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 69 | Додав: vuppi | Дата: 08.08.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 43 44 »