Вітаю Вас Гість!
Четвер, 25.04.2024, 07:19
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

24 березня 2017 року ВГО "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів" та її відокремлений підрозділ "Дарницька місцева (районна в місті Києві) організація ВГО ВППІ, спільно з Дарницьким районним центром реабілітації осіб з інвалідністю, провели лекцію-демонстрацію для осіб з інвалідністю "Іграшка і її місце в історії української та світової культури". Під час авторської лекції були використані власні наочні матеріали організації, викладені у вигляді слайд-шоу. Лекція у доступній формі розповіла присутнім про те, як виникла іграшка, як вона розвивалася і яке місце займала в житті людини в різні періоди історії людства. Розповідь викликала неабиякий інтерес присутніх, а також численні запитання, як з історії іграшки зокрема, так і з історії мистецтва в цілому.

... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 353 | Додав: Kuratornet | Дата: 28.03.2017 | Коментарі (0)

КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ “ПОЕТИЧНИЙ РУШНИК – 2017”

 

    Обухівська  міська  рада спільно з ВГО “Народна  академія творчості інвалідів” та КОО ВГО “Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів” з приємністю повідомляє  про початок  Сьомого поетичного конкурс-фестивалю для людей з обмеженими  фізичними можливостями “Поетичний рушник”. 

    Фестиваль присвячений пам'яті відомого українського поета Андрія Самійловича  Малишка. За час свого існування він згуртував чимало споріднених творчих душ з різних міст, сіл, селищ України. Дав можливість заявити про себе тим, у кому іноді не підозрювали митця навіть найближчі сусіди. Лауреати мали змогу брати участь у майстер-класах, друкуватися в колективних збірниках, виступати зі своїми ... Читати далі »

Переглядів: 490 | Додав: Kuratornet | Дата: 27.03.2017 | Коментарі (0)

Шановні колеги! 

    27 березня 2017 року виповнюється 20 років Театрально-концертній студії інвалідів і єдиному в Україні професійному театру інвалідів «Добробут та злагода», засновником і власником якого є ГО ВГО ВППІ.

     Маємо честь запросити Вас на  прес-конференцію на тему  «Весь світ – театр. Театральне мистецтво як запорука реабілітації інвалідів», яка присвячена 20-ти річчю єдиного в Україні професійного театру  інвалідів «Добробут та злагода». Захід відбудеться відбудеться 27 березня 2017 року з 11:00 до 12:00 в приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ» за адресою: за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького,  8\16, 2-й поверх, конференц-зал.

      Під час заходу будуть розглянуті ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 360 | Додав: Kuratornet | Дата: 24.03.2017 | Коментарі (0)

14 березня 2017 року в конференц-залі Міжнародного науково-технічного університету імені Ю. Бугая  Громадська організація "Український центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам "Антикорупційна ініціатива" провела круглий стіл на тему "Роль інститутів громадянського суспільства в протидії поширенню корупції в Україні". За запрошенням організаторів, в заході взяв участь голова ГО ВГО "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів", Володимир Борисович Петровський, який виступив з доповіддю на тему «Моральність корупції за рахунок коштів, призначених на животіння інвалідів: соціальна політика і корупція». Окрім основної доповіді, Володимир Борисович під час заходу висвітлив ряд інших питань, пов`язаних з корупційними складовими як ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 375 | Додав: Kuratornet | Дата: 18.03.2017 | Коментарі (0)

18 січня 2017 року голова Відокремленого підрозділу "Запорізька обласна організація Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів", Євгеній Клопота, у складі комісії провів комплексну перевірку комунального закладу«Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир» Запорізької обласної ради. Нижче розміщуємо повний звіт комісії про результати перевірки.

"

ДОВІДКА

Про результати комплексної перевірки комунального закладу

« ... Читати далі »

Переглядів: 555 | Додав: Kuratornet | Дата: 11.02.2017 | Коментарі (0)

06 лютого 2017 року ГО ВГО ВППІ організувала і провела в Колонній залі Київради сольний концерт Володимира Петровського "Шануймось, панове", що вшанував пам`ять Героїв Крут. Докладніше про українських героїв та їхній подвиг можна прочитати в спеціальній історичній довідці, розміщеній на цьому сайті.

Під час концерту були виконані пісні "Дума про Крути", "Шануймось, панове", "Віє вітер", "Горнусь до тебе, Україно", "Гімн України" в оригінальному авторському варіанті, "Стрільці січовії" та інші. Заслужений працівник культури України, Світлана Петровська, розповіла присутнім про Героїв Крут, а також познайомила їх з віршами українських поетів, присвяченими молодим героям.

Концерт тривав всього півтори години, але, без перебільшення, став яскравою подією в культурному житті нашого міста.

Фотографії, що додаються до цієї статті, зроблені Світланою Петровською і є частиною архіву ГО ВГО ВППІ.

Переглядів: 341 | Додав: Kuratornet | Дата: 11.02.2017 | Коментарі (0)

З початку 2017 року ГО ВГО ВППІ провела три надзвичайно резонансних заходи, інформація про які була розміщена на її сайті. Однак українське суспільство було поінформовано про них не лише з нашого сайту, а й з сайтів партнерських організацій.

Зокрема, на сайті Державного інституту сімейної та молодіжної політики Міністерства соціальної політики за посиланням

http://dismp.gov.ua/na-krilakh-molodizhnoyi-patriotichnoyi-pisni  можна знайти докладну інформацію про концерт в Українському фонді культури 24 січня 2017 року;

за посиланням

... Читати далі »

Переглядів: 380 | Додав: Kuratornet | Дата: 11.02.2017 | Коментарі (0)

Концерт «Шануймось, панове», який ГО ВГО ВППІ проводила 6 лютого 2017 року , був присвячений пам`яті Героїв Крут, які 16 січня (29 січня за новим стилем) 1918 року встали на захист вільної та суверенної Української держави та віддали своє життя  за її незалежність. Напевне, перш ніж розповідати власне про перебіг концерту, варто було б згадати, хто вони, ці герої і що вони зробили як безпосередньо для Української народної республіки, так і для всіх нас, їхніх нащадків.

Отже, 22 січня 1918 року було прийнято Четвертий Універсал, згідно якого Україна нарешті стала суверенною, незалежною державою. Завершувався Четвертий Універсал закликом до громадян вільної України захистити свою державу від армії більшовиків, яка невпинно рухалася до Києва. За півроку ... Читати далі »

Переглядів: 329 | Додав: Kuratornet | Дата: 11.02.2017 | Коментарі (0)

Дорогі друзі та колеги!

Громадська організація «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» (ГО ВГО ВППІ) має честь запросити Вас на концерт «Шануймось, панове», присвячений пам`яті Героїв Крут, які 16 січня (29 січня за новим стилем) 1918 року встали на захист вільної та суверенної Української держави та віддали своє життя  за її незалежність. Під час концерту будуть виконані такі пісні, як «Шануймось, панове», «Горнусь до тебе, Україно», «Віє вітер», "Пісенька з варіаціями",  а також інші.

        Сольний концерт голови ГО ВГО ВППІ, Володимира Борисовича Петровського, «Шануймось, панове» відбудеться 06 лютого 2017 року  (понеділок) в Колонній залі Київської міської державної адміністрації   за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 36. Початок заходу о 15:00. Вхід вільний.

... Читати далі »
Переглядів: 369 | Додав: Kuratornet | Дата: 03.02.2017 | Коментарі (0)

27 СІЧНЯ 2017 року Громадська організація «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів, спільно з партнерськими громадськими організаціями та за інформаційної підтримки Національного інформаційного агентства «Укрінформ» провела круглий стіл «Бюджет пам`ятає про осіб з інвалідністю: особливості державної фінансової підтримки всеукраїнських громадських організацій інвалідів» («Як держава потурбувалася про осіб з інвалідністю). Захід  проходив  в приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ» за адресою: м. Київ, вул. вулиця Богдана Хмельницького, 8/16, з  14:00 – 16:00.

У вступному слові головуючого були висвітлені причини, що спонукали ГО ВГО ВППІ на організацію і проведення круглого столу. 

На круглому столі були підняті наступні питання:

1. Принципи розподілу бюджетних коштів Міністерством соціальної політи ... Читати далі »

Переглядів: 443 | Додав: Kuratornet | Дата: 29.01.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 57 58 »