Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 21.05.2024, 13:08
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яким проблемам інвалідів слід приділити увагу на нашому сайті
Всього відповідей: 129

Пошук

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2023 » Грудень » 26
Сьогодні Геннадій Кривошея та Володимир Петровський вручили подяки від імені ради заступниці київського міського голови Марина Хонда та директору профільного департаменту Руслан Світлий та подякували їм за їхню роботу у сфері підтримки та допомоги соціального-незахищених верств населення Києва.
Принагідно нагадаємо, що Голова ГО ВГО "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів" Володимир Петровський є членом Громадської ради при Київській міській державній адміністрації та очолює Комітет з питань охорони здоров'я та соціального захисту, внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій.
Далі - пряма мова Голови Громадської ради при Київській міській державній адміністрації (2021-2023), Геннадія Григоровича Кривошеї:
"Підтримка соціально-незахищених верств населення є важливою, особливо в період воєнного стану!
Члени Громадська Рада при КМДА 2021-2023 досить активно співпрацюють з місцевою владою у цьому напрямку.
Разом з Володимир Петровський в ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 35 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

22 грудня в Центрі вільного спілкування «Діалог» Товариства «Знання» України відбулася розмова про Людяність, Добро і Світло під красномовною назвою «РАЙСЬКІ ЯБЛУЧКА». Вона розпочалася за досить драматичних обставин: повітряна тривога через зліт МІГа та повідомлення про пуск ракет (на щастя, вони виявилися фальшивими). Проте кількість бажаючих поспілкуватися на ці вічні, проте завжди актуальні теми, не стала меншою.
Тож, хоч і з незначним запізненням, захід все ж розпочався. І честь відкрити його випала Володимиру Петровському. В його виконанні прозвучали три пісні: «Пісня Йосипа» (слова та музика Ігоря Жука), прем’єрний показ народної пісні «Сидів кобзар під вишнею» на слова та музику Юрія Чайки та власна пісня Володимира «Невідправлений лист зі шпиталю» (посилання на неї, за традицією, в першому коментарі до цього допису). За дивним співпадінням, повітряна тривога завершилася якраз під час прем’єри пісні «Сидів козак під вишнею».
Приємною родзинкою творчої зустрічі стал ... Читати далі »
Переглядів: 26 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

Публікуємо відгук Любові Лавріненко (Центр вільного спілкування "Діалог" Товариства "Знання" України) на творчу зустріч "Райські яблучка", що відбулася 22 грудня 2023 року.
"Разом. Райські яблучка.. Розмова про ЛЮДЯНІСТЬ, ДОБРО і СВІТЛО. Відгомоніли, поспілкувалися.. Хто не зміг прийти - з часом подивитися відеоверсію засідання нашого ДІАЛОГУ. А поки світлини.. Вони теж передадуть ту атмосферу, що завжди панує в наших Клубах. Атмосфера - це ДУШИ ЛЮДЕЙ, що пришли побути РАЗОМ. Почутися. ПОЧУТИ одне одного. Енергія Душі, не раз звучали ці слова під час зустрічі. . Саме в ДЕНЬ СОНЦЕСТОЯННЯ і в ДЕНЬ ЕНЕРГЕтика..
Перед РІЗДВОМ.. Розпочав засідання Вадим Колосок А далі Володимир Петровський... Тихим голосом переміг тривогу, що була за вікном. І посіяв Світло МОЛИТВОЮ до Всевишнього -. одна з пісень, що виконав Володимир Борисович..
Нагадаємо. Володимир Петровський – Голова Громадської організації «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатни ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 27 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

21 грудня 2023 року відбувся захід«Медіація та фасилітація в Києві. Залучення фахівців до участі у вирішенні важливих питань між представниками громадськості та виконавчої влади».
Нижче публікуємо допис Володимира Петровського, який був учасником цього заходу:
"Мої колеги з Громадської ради при КМДА вже зробили кілька публікацій з цього приводу, але коротких, суто інформаційних.
Я теж докладно не буду зупинятися на перебігу заходу. Думаю, що з приводу проблем, що піднімалися на ньому, ми ще матимемо змогу поговорити більш докладно в наступних публікаціях, присвячених окремим питанням. Зараз зупинюся лише на окремих підсумкових тезах. З перших слів хочу подякувати Департаменту суспільних комунікацій і за черговий комунікаційний крок, і в цілому за роботу Департаменту, з яким у Громадської ради при КМДА, в якій я очолюю Комітет з питань охорони здоров’я та соціального захисту, внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій, складається чи не найтісніша співпрац ... Читати далі »
Переглядів: 30 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

19 грудня 2023 року відбулась передноворічне засідання Літературної вітальні ОППіР при Національній спілці письменників України під керівництвом Тетяни Борисівни Кудинової.
Далі - пряма мова від учасника вітальні, голови ГО ВГО ВППІ, Володимира Петровського: "Кількагодинна зустріч учасників Творчої вітальні промайнула миттєво, бо, як і завжди, практично на одному подиху ними були продемонстровані цікаві, самобутні прозові, поетичні та літературно-музичні твори.
Присутні з великим задоволенням привітали очільницю вітальні, пані Тетяну Кудинову з високою нагородою. Днями вона ввійшла до числа лауреатів Національної премії "Скарб нації" у номінації «Жінка-науковець», як видатна особистість, яка сприяє формуванню позитивного іміджу та світового авторитету рідної країни.
Я також мав честь виступити на цьому засіданні вітальні. Цього разу я представив колегам не лише власні пісні «Розмова з донькою» та «Марш саперів» (для бажаючих почути – посилання на них міститься в пе ... Читати далі »
Переглядів: 32 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

Центр вільного спілкування «Діалог» Товариства «Знання» України запрошує на розмову «РАЙСЬКІ ЯБЛУЧКА» про Людяність, Добро і Світло з неймовірним українським бардом ІГОРЕМ ЖУКОМ та чарівною майстринею слова ІРЕН РОЗДОБУДЬКО.
В розмові візьмуть участь:
- Галина Яблонська - засновниця Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи», народної артистки України
- Володимир Петровський – Голова Громадської організації «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» та Громадський уповноважений з прав людей з інвалідністю
- Анатолій Рибін – київський бард
- Вокальний ансамбль «Київські соловейки» Київської дитячої музичної школи №29, хормейстер Марія Мороз, концертмейстер Вадим Колосок.
Ведучий – Вадим Колосок, радіожурналіст Національної суспільної телерадіокомпанії України
Виставка Українських хусток з колекції Людмили Грабовенко, члена Наглядової ради Міжнародної громадської організації «Фе ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 28 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

Кілька днів тому ГОЛова ГО ВГО ВППІ, Володимир Петровський був нагороджений Дипломом лауреата Міжнародного конкурсу «Свято талантів. Зоряний шлях» і кубком, що засвідчують 1 місце, зайняте в другому турі конкурсу, в номінації "Народний вокал" (старша вікова категорія).
В конкурсі приймала участь пісня "Невідправлений лист зі шпиталю" (слова, музика, виконання Володимира Петровського).
ВІтаємо Володимира Борисовича з перемогою і бажаємо успіхів в майбутньому
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 20 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

Нижче публікуємо коротку рецензію Світлани Петровської, керівника освітьо-культурологічного департаменту ГО ВГО ВППІ, за свіжими враженнями від вистави "ОЛена Теліга. Повернення" (майстерня Лєни Лазович)
"Обставини склалися так, що Олена Теліга спочатку ввійшла в моє життя київським топонімом, потім - героїнею однієї з лекцій циклу "Українська історія на мапі Києва", яку я підготувала і успішно презентувала в році, що минає. Між тим, наше місто було чи не найголовнішим в житті поетеси. Тут, на дніпровських пагорбах, проминули її підліткові та юнацькі роки, хай нелегкі (а які роки після жовтневого заколоту були легкими для нашого міста?), але надзвичайно важливі для формування особистості. Саме до Києва вона мріяла повернутись протягом подальшого життя. І нарешті повернулася, аби не розлучатися з ним ніколи.
В нашому місті встановлені два пам'ятника Олені - в Бабиному яру, на символічному місці її розстрілу, та в Київській Політехніці, що, як на мене, дуже добре передає її ... Читати далі »
Переглядів: 34 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

З 18 по 19 листопада 2023 року ГО ВГО ВППІ організувала і провела акцію, під час якої в підземних лабіринтах печер Поділля разом з фізично здоровими людьми побували люди похилого віку та незряча особа. Далі - пряма мова від безпосереднього учасника, інваліда зору 1 групи, голови ГО ВГО ВППІ Володимира Петровського
"18-19 листопада цього року ми з Світланою Петровською у складі інклюзивної групи побували в чотирьох печерах Поділля: Млинки, Оптимістична, Атлантида та Кришталева. Печери досить різні, однак мають і спільну рису – всі вони гіпсові. Печера Млинки вважається однією з найгарніших в Україні, загальна її протяжність понад 30 км, однак, учасники групи, як і в усіх інших печерах, йщли ознайомчим маршрутом, для новачків. А загалом Млинки через їхнє різноманіття мають неофіційну назву «спелеологічної хрестоматії». Мені ж з цієї хрестоматії особливо запам’ятався досить звивистий лаз під назвою «лисячий хвіст», який доводиться проповзати навколішки.
Надзвичайно цікавою в ... Читати далі »
Переглядів: 18 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

02 грудня 2023 року в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки відбувся концерт "Лірика війни", присвячений захисникам України. Організатори заходу дуже6 задоволені повітряна тривога та вкрай несприятливі погодні умови не стали на заваді справжнім глядачам.
Від всього серця дякуємо Публічній бібліотеці імені Лесі Українки і особисто її директорці, пані Ользі Романюк, за можливість виступити в залі з такою чудовою акустикою. Хочемо подякувати Ганні Стояновій, співорганізаторці та хормейстеру концерту, молодому, але амбітному хору мам "Luscinia" Київської дитячої музичної школи N29, Маргариті Чумак за чудове виконання пісні «Мальви», поету Євгенію Познанському, чия поетична майстерність зростає від виступу до виступу, а також пані Надії Дягілевій, яка познайомила зацікавлених глядачів з порівняно новим, однак невідомим широкому загалу мистецтвом евритмії. І окрема подяка – чудовому концертмейстеру нашого заходу, пану Максиму Гришину.
Але найбільша подяка всіх, хто був прису ... Читати далі »
Переглядів: 16 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Напередодні ми відзначили цей день презентацією пісенної і поетичної творчості "Лірика війни". Дякуємо українському громадському діячу, керівнику Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»,'' Володимиру Борисовичу Петровському за співпрацю і за організацію свята натхненної творчості, що усім нам додало сил. Дякуємо йому за прем'єру нової авторської пісні. Дякуємо Ганні Стояновій, співорганізаторці та хормейстеру концерту, молодому, але амбітному хору мам "Luscinia" Київської дитячої музичної школи N29, Маргариті Чумак за чудове виконання пісні «Мальви», поету Євгенію Познанському і пані Надії Дягілевій, концертмейстеру заходу, пану Максиму Гришину.
Але найбільша подяка від усіх нас, хто був присутній на концерті попри складну погоду і хто був з нами онлайн - це подяка Збройним силам України, українським воїнам, мужність та самовідданість яких дає нам можливість жити відносно мирним жи ... Читати далі »
Переглядів: 17 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

02 грудня 2023 року о 15:00 в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки (вул. Олександра Кониського, кол. Тургенєвська, 83-85) відбудеться концерт "Лірика війни", присвячений захисникам України.
Епіграфом заходу є слова з пісні Володимира Петровського «Співай, кобзарю»:
"Співай, кобзарю, партію соло!
Хай душі будить співане слово".
Окрім Володимира Петровського, що виконає власні пісні з «військового циклу», в концерті візьмуть участь сучасні поети, Олена Татянченко та Євгеній Познанський, учениці Київської дитячої школи мистецтв N8 Маргарита Чумак (викладач Стоянова Г.Д., концертмейстер Гришин М.В) й Катерина Кононенко (викладач Карелі І.Л.), а також хор мам " Luscinia" Київської дитячої музичної школи N29 (художній керівник та диригент Анна Стоянова). Мистецтво Евритмії на слова і музику сучасних авторів представить Надія Дягілева.
Запрошуємо всіх бажаючих на наш захід. Вхід вільний
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 14 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

29 листопада 2023 року в приміщенні КМДА відбувся круглий стіл, приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю, що був ініційований Комітетом з питань охорони здоров’я та соціальної політики, внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації). Темою круглого столу був комплекс питань, пов’язаних з різними аспектами соціальної захищеності людей з інвалідністю, створенням безбар’єрного простору, працевлаштуванням людей з інвалідністю, комплексом питань, пов’язаних з реабілітацією, зокрема – учасників бойових дій, киян, які сьогодні захищають нас на фронті та отримали інвалідність.
Порядок денний круглого столу був таким:
1. Визначальна роль і значення реабілітації людей з інвалідністю до, під час та після військової агресії в Україні (соціальна політика, охорона здоров’я, освіта, культура, працевлаштування, фізична, психологічна реабілітація, соціалізація)
... Читати далі »
Переглядів: 17 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

Шановні колеги!
За ініціативи Комітету з питань охорони здоров’я та соціальної політики, внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) 29 листопада 2023 року о 10:00 в кімнаті № 515 (512) Київської міської державної адміністрації відбудеться круглий стіл, приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю. На круглому столі буде розглянуто комплекс питань, пов’язаних з різними аспектами соціальної захищеності людей з інвалідністю, створенням безбар’єрного простору, працевлаштуванням людей з інвалідністю, комплексом питань, пов’язаних з реабілітацією, зокрема – учасників бойових дій, киян, які сьогодні захищають нас на фронті та отримали інвалідність.
Порядок денний круглого столу:
1. Визначальна роль і значення реабілітації людей з інвалідністю до, під час та після військової агресії в Україні (соціальна політика, охорона здоров’я, освіта, культура, п ... Читати далі »
Переглядів: 17 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

24 листопада 2023 року, за ініціативи Громадської ради при Київській міській державній адміністрації відбувся ІІ круглий стіл щодо пунктів незламності та обʼєктів укриття, який проходив у Подільській РДА. Учасниками круглого столу були представники влади та громадськості Подільського, Шевченківського, Оболонського та Печерського районів.
Голова ГО ВГО ВППІ, Володимир Петровський, як керівник моніторингової групи від Печерського району, взяв в ньому участь та виступив з приводу ситуації, яка склалася в районі й місті щодо означених обʼєктів, та з інших питань, повʼязаних з безбарʼєрністю і організацією роботи з цієї проблеми. Поточна робота зі згаданих питань продовжується, тож у кого є пропозиції, висловлюйте їх, будь-ласка, для подальшого врахування.
Переглядів: 18 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

23 листопада 2023 року в одній з провідних київських книгарень «Сяйво книги» відбулася презентація унікальної збірки «Голос бойового серця», виданої в співпраці з Департаментом суспільних комунікацій КМДА. Згідно умов проєкту, за підсумками якого, власне, і народилася ця книга, на розсуд журі були подані віршовані твори 43 киян, які нині захищають Україну, а отже – і нас з вами, в лавах ЗСУ. Журі відібрало 25 авторів, вірші яких і ввійшли до названої книги «Голос бойового серця». 26-м автором став Богдан Назаренко, член Громадської ради при КМДА, ініціатор та ідейний натхненник цього проєкту.
І от, вже вдруге за останній тиждень, представники громадськості нашого міста зібралися в книгарні «Сяйво книги», аби побачити та почути виступи авторів, чиї твори ввійшли до збірки, та висловити їм (тобто авторам) свою вдячність та пошану. На презентації був присутній Голова ГО ВГО ВППІ, Володимир Петровський, який, за його словами, "мав честь виконати перед поважним товариством дві свої п ... Читати далі »
Переглядів: 13 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)

21 листопада 2023 року відбулося засідання Творчої вітальні ОППІР під керівництвом шановної Тетяни Борисівни Кудинової. Як завжди, три години зустрічі учасників Творчої вітальні пролетіли миттєво, бо практично на одному подиху ними були продемонстровані цікаві, самобутні прозові, поетичні та літературно-музичні твори. Окремо хотілося б відзначити виступ очільниці вітальні, Тетяни Борисівни Кудінової, в якому вона підкреслила особливу роль і особливу відповідальність майстрів слова, на яких лежить обов’язок донести до суспільства зміст та значення українського слова, української культури і власної самосвідомості і самим, безумовно, відповідати високому званню представника культурної еліти. Я також мав честь виступити на цьому засіданні вітальні. Цього разу я представив на розсуд колег свою першу пісню, з серії пісень, написаних після початку повномасштабного вторгнення рашистської імперії в Україну (для бажаючих почути – посилання на неї міститься в першому коментарі до цього допису) і ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 15 | Додав: vuppi | Дата: 26.12.2023 | Коментарі (0)